category

Kup 21 oszałamiających prezentów z niepowtarzalnego wyboru Neimana Marcusa 2016

Kiedy wierzę w luksusowe, eleganckie prezenty, wierzę w Neimana Marcusa. Dorastałem, oczekując przybycia książki świątecznej Neimana Marcusa na pocztę każdego listopada, więc mogę porównać strony na stronach atrakcyjnych produktów, a także marzyć o tym, że kiedyś miał szczęście, aby samemu zapewnić lub zdobyć takie rzeczy. Teraz, gdy dorastałem, Neiman Marcus jest jedną z pierwszych lokalizacji, do których wszyscy w personelu Purseblog zwracają się, kiedy nadszedł czas, aby traktować jednego z naszych dobrych przyjaciół lub lubianych. (Lub, bądźmy prawdziwi: często też nas.)

Jesteśmy u szczytu sezonu wakacyjnego, więc połączyliśmy siły z naszymi dobrymi przyjaciółmi w Neiman Marcus, aby wybrać 21 prezentów ze znaczącego wyboru sklepu, który sprawiłby, że każda osoba z naszych ofert kupujących czuje się kochana. Różnorodne koszty, a także skalują się od przemyślanych prezentów hostessowych po eleganckie odpusty dla najbliższych ludzi w twoim życiu, a także uważamy, że dostarczą stymulacji motywacji, kiedy wyruszasz na własne zakupy.

Sprawdź nasze wybory poniżej, a także upewnij się, że kupuj pełną odmianę prezentów w Neiman Marcus.

Zestaw mydła o prezencie Hermès le Bain
66 USD za pomocą Neimana Marcusa
Ten zestaw mydła ma wszystkie produkty dla przyjaciela, współpracownika lub gospodyni: jest to trochę nieprzewidziane wysokiej klasy, a także pobłażanie, na które mogą się nie wyrzucić.

Longchamp monogram legia
145 USD za pomocą Neimana Marcusa
Wiele udanych prezentów idzie dodatkową milę, aby ktoś zrozumiał, że w nich wierzysz, co właśnie robi monogramy lub personalizacja. Ponadto longchamp totes są niezwykle długotrwałe, a także przydatne.

Neiman Marcus NM Chocolate Chips Cookies
28 USD za pomocą Neimana Marcusa
Wakacje nie dotyczą tylko znaczących prezentów; To także wyjątkowy czas, aby pozwolić wielu ludziom w twoim życiu zrozumieć, że je doceniasz. Ta puszka ciastek, wypiekana z legendarnego przepisu Neimana Marcusa, jest smacznym znakiem podziękowania.

Neiman Marcus NM Snowflake Marshmallows
10 USD za pomocą Neimana Marcusa
Wakacje to sezon gorących napojów, a także obfite spotkania, a także te piękne pianki byłyby uroczym prezentem na małą imprezę.

Prada Medium Top Manage Bag
3 080 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Na drugim końcu spektrum często wymaga okazania uznania Prady. polegać na tym od tego.

Zestaw pokerowy Renzo Romagnoli
385 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Wysokiej klasy zestaw pokerowy jest najlepszym prezentem: jest luksusowy, piękny, a także coś, czego ktoś raczej nie dostanie dla siebie.

Aluminiowa obudowa z aluminium Tumi 19 stopni
1195 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Wszyscy mamy tego członka gospodarstwa domowego, który zawsze wydaje się wyruszyć do miejsca, w celu usługi lub przyjemności. Ta elegancka, bardzo wytrzymała podręcznik sprawi, że ich wycieczki będą o wiele przyjemniejsze, a także będą mieli do czynienia.

August Morgan brzęczał mieszane serwetki napojów
36 USD za pomocą Neimana Marcusa
Nadchodzi sezon świętowania wakacyjnego, który wskazuje, że każdy potrzebuje schludnego obszaru, aby usiąść flety szampana. Dlaczego nie zaoferować trochę humoru?

O mój dobroć 6 świątecznych obchodów bluzy ciasteczka
38 USD za pomocą Neimana Marcusa
Te wyjątkowo dogłębne smakołyki wywołałyby uśmiech na czyjejś twarzy.

Beauty Blender Nm Specjalne czerwono -pończochy
25 USD za pomocą Neimana Marcusa
Dla niektórych osób dar dobrze mieszanego konturu jest największym darem ze wszystkich.

Burberry Thomas Bear Inspiruj kaszmirowy urok
150 USD za pomocą Neimana Marcusa
Apel w torbie jest zawsze solidną koncepcją prezentu dla entuzjastów akcesoriów, ponieważ są one elastyczne, a także pełne osobowości, a także odrobina osoby jest szczególnie urocza.

Dior ograniczona edycja ogólna paleta oka, blask
62 USD za pomocą Neimana Marcusa
Ta kombinacja oczu pełnego usługi nie tylko wykorzystuje elastyczne trio cieni do powiek, które pochlebiają wszystkie odcienie skóry, a także kolory oczu, jednak obejmuje również produkty do brwi, aby zsumować wygląd, a także zdefiniować twarz.

Neiman Marcus Silk Shortie Pajama
170 USD za pomocą Neimana Marcusa
Luxe Loungewear to mój osobisty preferowany rodzaj prezentu: jest pobłażliwy, jest wygodny, a także nikt nie ma wystarczającej ilości.

Sowa ma jeszcze jedno mieszane serwetki napojów, zestaw 4
36 USD za pomocą Neimana Marcusa
Zabawny kawałek kalambury w podarunkowym formie.

Stella McCartney Lips iPhone 6
75 USD za pomocą Neimana Marcusa
Nigdy nie lekceważ modnego aspektu świetnego iPhone’a; W końcu Twój telefon jest w dłoni (w wyniku czego część twojego stroju!) Tak często.

Czapka kaszmer
370 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Zawsze jesteśmy wielkimi fanami akcesoriów, jednak tworzą szczególnie świetne prezenty, gdy nie jesteś pewien czyjeś rozmiarów odzieży, jednak nadal chcesz leczyć je na coś modnego.

Kate Spade Scout Girls ’Blakled CrossbodyTorba
148 USD za pomocą Neimana Marcusa
Ten przyniesienie, zabawny kawałek Kate Spade to najlepsza torebka dla młodych lub po prostu młodych w sercu.

Manolo Blahnik Velvet Hangisi pompy
965 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Seks i miasto sprawiły, że pompy Hangisi popularne w niebieskiej satynie, jednak ta aktualizacja Velvet w 2016 roku wydaje się być najbardziej ekstrawagancką wersją. Kto nie chciałby czegoś takiego cudownego na nogach?

Neiman Marcus Cashmere Collection Krótka jedwabna szlafrok kaszmiru
325 USD za pomocą Neimana Marcusa
Dawanie kobiecie szansę na owinięcie się w kaszmirowanie w chwili, gdy wychodzi z łóżka, to coś, co doceni przez lata.

Steiff Teddy Bear z gwiazdą
50 USD za pomocą Neimana Marcusa
To nie jest tylko żaden rodzaj misia: zawiera dokładnie to, jak własny, niezwykle modny, przynosi sytuację dla młodzieńca w twoim życiu, który musi po prostu podróżować w stylu. (Nawet jeśli jest to tylko od jednego końca domu do drugiego.)

Podmiot króla Hippopotamus Posiadacz
55 USD za pomocą Neimana Marcusa
Ten uroczy akcent biurkowy będzie trzymał laski cukierkowe podczas wakacji, a także długopisy, a także ołówki przez cały rok.

Leave a Reply