Uncategorized

Torby siodłowe są najlepszą torbą zimową i znaleźliśmy 15 wspaniałych opcji poniżej 600 USD

Zanim przeprowadziłem się do Nowego Jorku, tak naprawdę nie uważałem toreb jako sezonowych. Jasne, kolory mogą stać się trochę ciemniejsze, gdy na zewnątrz nie płonące, ale przez całe życie mieszkałem około Atlanty – funkcjonalne implikacje prawdziwego zimowego czasu nigdy nie były czymś, co spotkałem. Teraz, gdy jestem na mojej piątej zimie w Nowym Jorku, doszedłem do co najmniej jednego wniosku: torba na siodło jest twoją najlepszą opcją na zimno.

Zimowe płaszcze są nieporęczne i uciążliwe (wczoraj wpadłem na śmieci, ponieważ nie mam wizji peryferyjnej w mojej parce) i utrudniają trzymanie toreb na ramionach lub umieszczenie górnych uchwytów w zgięciu ramienia. Nic nie pasuje do tak dużej ilości dodatkowej tkaniny i wyściółki, a manipulowanie zamkami i zamknięciami może być również trudne w rękawiczkach lub gdy palce są sztywne z zimna. Właśnie tam przychodzą torby siodłowe.

Torby siodłowe są prawie zawsze ustawiane dla przenoszenia Crossbody, co jest optymalne, aby łatwo usiąść na ciężkim płaszczu, i pozostają na miejscu, w przeciwieństwie do zwykłych torb. Idealne jest również zamknięcie klapy-top; Rzadko ma trudny sprzęt, z którym można się grzebać, a nawet jeśli tak, ogólna struktura torby wskazuje, że łatwo pozostanie zamknięta bez użycia zamknięcia za każdym razem. Klapa utrzymuje również suche kosztowności w niesprzyjających pogodach, chociaż nie byłbym smutny, gdyby nigdy więcej nie śnieg.

Kolejnym dużym dodatkiem worków na siodło są ich stosunkowo przyjazne dla budżetu punkty cenowe. Oczywiście można znaleźć bardzo drogie wersje, ale idealne teraz nasi ulubiani kupcy są pełni oszałamiających opcji, które są solidnie w zakresie trzech linii. Poniżej wykonaliśmy dla Ciebie pracę.

Torba trenera 23
395 USD za pośrednictwem trenera

Cynthia Rowley Tabitha Crossbody Bag
245 USD za pomocą sklepu Shop

Kate Spade Chepstow Road Elliot Torb
398 USD za pomocą Bloomingdale’s

Torba siodłowa Liberty London Carnaby
595 USD za pomocą Bloomingdale’s

Loeffler Randall Stingray i wąż wytłaczane torby siodłowe
475 USD za pomocą Saks

Longchamp Le Foulonne Flap Bag
535 USD za pomocą Bloomingdale’s

Mackage Rima Saddle Bag
395 USD za pomocą Bloomingdale’s

Mansur Gavriel Crossbody Bag
425 USD za pomocą Barneys

Michael Michael Kors Bedford Small Saddle Bag
158 USD za pomocą Macy’s

Rebecca Minkoff bez lewy siodła
295 USD za pomocą Rebecca Minkoff

Sandy Babylon Siodle Bag
398 USD za pomocą sklepu Shop

Torba Sara Barner Ruby
435 USD za pomocą sklepu Shop

Sophie Hulme Tiny Saddle Crossbody Bag
495 USD za pośrednictwem Shopbop

Skórzana torba na siodle Tory Burch
595 USD za pomocą Tory Burch

Vince Modern V Saddle Bag
295 USD za pomocą Bloomingdale’s

Leave a Reply