category

LOUIS VUITTON NOE BB ocena replika

My lovely Louis Vuitton replika Noe BB

Hey guys w tym poście będę przeglądając moje repliki Louis Vuitton Noe BB torebce. Kupiłem torebkę w Damier Azur dla mojego wakacjach w ubiegłym roku, kiedy odwiedziłem Europie i Turcji, a myślałem, że będzie idealnym przejdź do worka, kiedy odwiedzałem różne cele turystyczne ze względu na jego niewielkie rozmiary. Anyways niestety uszkodzone dno torby przez wycieki moją butelkę z tonerem skóry od wewnątrz, które wyciekły do dolnej części worka i uszkodził Cowhide trimmings.The najzabawniejszą historię I rzeczywiście kiedykolwiek słyszał o uszkodzonej torebki (choć wielu może twierdzić, że jest cringeworthy) był od czytelnika bloga, który powiedział mi, że jej pies pogryzł jej Louis Vuitton, który był rzeczywiście autentyczne – to musiało być definitywna ouch w portfelu i serca! jednak myślę, że po patyn torbę będzie wyglądać pół przyzwoity znowu jak niegdyś kolor jest ciemniejszy na przybraniem trudno będzie zauważyć obrażenia w ogóle! Torebka była naprawdę dobra replika powiedziałbym jak jakość płótna i skóry wołowej zawieszki były zarówno oryginalnej jakości.

Jak mogę to powiedzieć? Można poczuć dobrą wagę na płótnie na autentycznych torby Louis Vuitton, a wiele replik nie mają tej ciężkości, ale zamiast tego są bardzo lekkie i cienkie. Taka jest różnica między dobrym i złym repliki. inny znak dobrej repliki jest to, że tego rodzaju worek trzyma go za postać na własną rękę, a nie po prostu w dół od razu po umieszczeniu w dół torebki. Większość replik nie zachować swoją formę, więc trzeba wiedzieć, co do sklepu online lub osobiście (co jest oczywiście łatwiej) szukać dobrego knockoff. Anyways oprócz plamę jakość worka jest rzeczywiście całkiem dobre!

Jedną z rzeczy, które zauważyłem na tym, że większość torby Louis Vuitton torebki replik brakuje jest dokładność dodatkami. Wiele Louis Vuitton torebek replik mają czerwony lakier, który jest bardziej jasny czerwony użyty do wykończenia krawędzi. Louis Vuitton używałem tej mety z powrotem w dzień, więc nie jest śmiertelna kupić torbę repliki z tego rodzaju przycinanie, ale zawsze jest ładniejszy mieć najnowszą metodę produkcji stosowanych w torbie. Co Louis Vuitton robi teraz jest stosowanie bardziej matowy brązowy uszczelki na bokach skóra bydlęca ozdobami na uchwytach i można zobaczyć na zdjęciach poniżej, że Noe Jestem rozpatrywanie rzeczywiście ma tępy brązowych ozdób, w przeciwieństwie do czerwieni.

Ogólnie oprócz szkody wyrządzone mi się torebka, chciałbym ocenić worek 9/10 w skali replik, ponieważ ma wszystkie kluczowe szczegóły w dół, a szwy są dobrze zrobione bez jasnożółty wygląd wielu Louis Vuitton repliki nici. Wskazówka dla każdego z uszkodzonego torbę Louis Vuitton podobny do kopalni jest stosowanie oliwy z oliwek na dodatkami, a następnie umieścić torbę na słońcu, aby pomóc szybkość procesu patyna się trochę. Postaram się ta sztuczka i dodawać zdjęcia aktualizowane raz wygląd torby poprawia się trochę! daj mi znać, co myślisz o torbę w komentarzach poniżej i czy masz osobiście zrujnowany żadnym z Louis Vuitton torebki lub projektanta (prawdziwe lub fałszywe).

Można dostrzec obrażenia na dole? Modlę się patyny będzie wyrównać kolor i zrobić to zauważalne.

Dno strzał z worka, w którym można dość wyraźnie widać uszkodzeń. czy kiedykolwiek uszkodzony którykolwiek projektant torebki? Jeśli tak komentarzu poniżej i daj mi znać, co zrobiłeś, aby spróbować go naprawić!

Bliższa strzał klamry torby.

Mały węzeł że Noe jest znana!

Niestety pieczęć worka nie został oszczędzony od wszelkiej szkody!

Inna bliska od sprzętu i przeszyciami.

Chciałem uzyskać zbliżenie sprzętu i napis na nim!

Jestem zaskoczony, że toner nie zrobić więcej szkody do wnętrza worka!

Ogólnie jestem pod wrażeniem tego repliką Noe!

Jeśli znalazłeś tego postu cenne lub interesujący krępuj się zapisać do portfela blogu królowej wysyłając mnie na thepursequeen@hotmail.com! Można również kontaktować się ze mną przegląd do postu na blogu na każdej stronie (lub repliki autentyczny)!

Śledź na bloglovin”klikając tutaj!

Jak przydatne był ten post? DalszeGoodaverApoorawful

Oceń ten artykuł (2 głosy)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Możesz także korzystać:

Można rozpoznać fałszywy Hermès …

Marki, które nie są warte kupowania jako …

Louis Vuitton Bag Trapeze: Wszystko, czego potrzebujesz …

Balecianga replika torebka opinię! … www.designerdiscreet.net

Leave a Reply