Uncategorized

Uwielbiam to lub opuść: torba Saint Laurent Sac Cœur

Jako marka, francuska etykieta Heritage Saint Laurent od dawna znana jest z silnych, kobiecych stylów, które wynikają zarówno z seksapilu, jak i blasku. RTW marki, buty i torby mają zahipnotyzowane miłośnicy mody z renomowanymi sylwetkami, zapewniając eleganckie elementy, które przenoszą Cię z sezonu na sezon. Ponieważ Anthony Vaccarello dołączył do marki, projektant dopracował swoją własną estetykę, powoli łącząc jego osobisty kierunek z jego poprzednikiem.

Kiedy dotyczy toreb, znalezienie jego groove zajęło kilka lat, ale w ostatnich kilku sezonach widzieliśmy kilka nowych dodatków, które są interesujące i eleganckie, dobrze siedzące obok logo. Popularne style, takie jak Loulou i Kate, pozostają integralną częścią składu marki, ale ekscytujące było przeniesienie marki w innym kierunku. Ciekawe nowe style, takie jak Le 5 A 7, a Le Maillon przykuł naszą uwagę, a teraz przyglądamy się najnowszym z Saint Laurent, torby Sac Cœur.

Szczegóły

Prosta, ale elegancka z eastrian i vintage klimat, ta torba nie jest dokładnie odrodzeniem archiwalnym, na które czekaliśmy, ale jest wyraźnie inspirowana torbami YSL z lat 80. i 90.

Posiadając płócienne ciało z miękkim wykończeniem cielęcy, załatany emblemat YSL jest prawdziwą odą dla przeszłości domu. SAC Cœur ma górny zamek błyskawiczny i regulowane podejście do paska, dzięki czemu torba można również nosić. Cienki, zaokrąglony skórzany pasek to kolejny skinienie na skórzane torby z przeszłości. Klasyczny, łatwy styl, którego trudno nie kochać, jest opiekunem w mojej książce.

Ty też to kochasz, czy zostawiłbyś to?

Cena i dostępność

Saint Laurent Monogramme Sac Cœur
przez Luisaviaroma

1150 USD

Leave a Reply