category

Chcę tego w środę: Ray-Ban, Oribe i Gucci

Znowu nadejdzie ta pora tygodnia-chcę to w środę! Ponieważ upalna fala upałów w Nowym Jorku nie wykazuje oznak odpuszczania, Bea, Shannon i ja wciąż pożądamy po letnim podstawach, które jakoś dotarły do ​​naszych mieszkań. W tym tygodniu wskazuje to na torbę Gucci, okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban i produkty do włosów Oribe.

Amanda
Jeśli pogoda, w której jesteś, nie jest obrzydliwa, licz na szczęście. W Nowym Jorku było cholernie gorąco i wilgotno, a z tego, co słyszę, padało i obrzydliwe w moim rodzinnym mieście Atlanty. W obu tych sytuacjach mogę wymyślić jeden produkt do włosów, który chciałbym mieć w moim arsenale, którego obecnie brakuje: Oribe Dry Textuzing Spray. Użyłem tego sprayu zeszłego lata na zalecenie mojego ówczesnego stylistki i pomimo wysokiej ceny było to coś, co kupiłem kilka razy. Jest gdzieś pomiędzy suchym szamponem a lakierem do włosów; Sprawia, że ​​twoje włosy wyglądają mniej tłusto, ale nie ma tego dziwnego białego nagromadzenia, które może pozostawić wiele suchych szamponów. Ma również pewne trzymanie, których suche szampony zwykle brakują, co czyni go wspaniałym tworzeniem niechlujnych loków lub fal, które dobrze wytrzymują letnią pogodę. Być może będę musiał podnieść dla siebie butelkę w drodze do domu. Przejdź przez Net-A-Porter za 39 USD.

Shannon
Cóż, to jest oficjalne. Mam obsesję na punkcie okularów przeciwsłonecznych. Przez dłuższy czas trudno mi było znaleźć okulary przeciwsłoneczne, które moim zdaniem na mnie wyglądają. Ten czas minął, a teraz wydaje się, że każda para, którą wybieram, chcę kupić. Moją najbardziej obecną obsesją są bez wątpienia te okulary przeciwsłoneczne Aviator Bubble Ray-Ban. Są Ray-Ban. Są lotnikami. Czy muszę mówić więcej? Cóż, uwielbiam gradientowe brązowe soczewki, które zmiękczają prawie każdy wygląd. Ponadto ta modna i lekka para słoneczni przywróci mi mniej niż sto dolarów! Nie chcę tylko tego, potrzebuję tego! Przejdź przez Nordstrom za 99 USD.

Bea
Życie jest zawsze prostsze w okresie letnim, zwłaszcza gdy jesteś na plaży. Mniej odzieży, znacznie bardziej swobodne sandały i wiele, co ważne, mniej do noszenia. Bez zamieszania związanych z parasolami, szalikami, rękawiczkami i wszystkimi niezbędnymi niezbędnymi czasami, zawsze uważam, że moje torby stają się coraz mniejsze, gdy odnoszą się do letniego, co może opisywać, dlaczego poważnie pożądam tej torby do przenoszenia skóry Gucci Soho. Jest mały, podstawowy i odważny, co sprawia, że ​​najlepiej jest nosić wszystkie moje potrzeby. Mimo że uwielbiam tę torbę na lato, czerwony kolor jest również łatwo przejściowy do innych sezonów, co sprawia, że ​​ta torba jest elementem inwestycyjnym, jak lubię ją nazywać. Chociaż obiecałem sobie, że moje wylegi na ten sezon się skończyły, nie sądzę, żebym upadł bez tego. Zdobądź to za 1195 USD za pomocą Saks Fifth Avenue.

Leave a Reply