category

10 wielu niezbędnych toreb z 2017 roku

wita z powrotem w Internecie, a także mamy nadzieję, że spędziłeś zadowolone wakacje! Pojawiliśmy się teraz w tym dziwnym tygodniu między świętami Bożego Narodzenia, a także w Nowym Roku, kiedy nic się nie dzieje, co oznacza, że ​​nadszedł czas na tę słodką, cudowną treść na koniec roku. Jak to robimy każdego roku, chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby spojrzeć wstecz na rok w torbach.

W każdym czasie, w którym jest okres z dużą ilością stosunkowo nowych debiutów, a także nikt nie panuje, Styles był niezbędny z różnych powodów. W niektórych przypadkach wskazują na najbardziej fascynujące innowacyjne impulsy odrodzonej marki; Innym razem są najlepszym przykładem dużego wzoru konsumenckiego, którego nikt tak naprawdę nie widział. Poniżej wybraliśmy dziesięć niezbędnych projektów, w żadnej konkretnej kolejności, które mówią nam wiele o roku w torbach.

Niekoniecznie są to nasze ulubione rok, a nawet „najlepsze” (choć kilka z nich to oba), jednak są to najważniejsze rzeczy, które można zobaczyć dla każdego, kto chce sprawdzić wysokiej klasy liście herbaty na 2018 r. .

Torba Chanel Gabrielle
Więcej informacji przez Chanel
Po zniknięciu w ostatnich latach wielu ulubionych fanów Chanel, takich jak wielka torba kupna, ostatecznie było jeszcze bardziej zrozumiałe dla torb klapy niż już. Czy więc marka może nadal debiutować nowy hit franczyzy bez klapy? Stabilny rozwój Gabrielle sprawia, że ​​wydaje się, że może, podobnie jak Chanel, znaczna część rynku ma tendencję do naśladowania.

Louis Vuitton Neoonoe Bag
1450 USD za pośrednictwem Louis Vuitton
Louis Vuitton miał ogromny rok generalny, a także zadebiutował tak wiele nowych toreb, że wybrać tylko jedną, jednak neonoe wydaje się, że jest reprezentatywna dla opłacalnej metody dla francuskiego stalwartu: dobrze wyceniony, prosty, Współczesny, a także z młodszą mieszanką monogramu, a także koloru.

Torby Gucci Marmont
2490 USD za pośrednictwem Gucci
Gucci to jeszcze jedna marka, dla której trudno jest wybrać jedną torbę, głównie od metodologii Gucci jest zrobienie zlilionowych torbów, licznych w ograniczonych odmianach sezonowych. Marmont jest jednak rdzeniem linii przyjaznej dla konsumentów marki, a także z pewnością był ogromnym szoferem dużego rozwoju marki w tym roku.

Torba Chloé Nile
1690 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Torba Nile zrobiła coś, czego nie widzieliśmy od dłuższego czasu, szczególnie w przypadku torby od marki, która oferuje szeroko zarówno w Internecie, jak i w sprzedawcach zewnętrznych: oferowana w zamówieniach w przedsprzedaży tak całkowicie, że mieliśmy trudności Odkrywanie wyborów w magazynie, na które wskazuje ludzi. To nie jest niewielkie osiągnięcie dla marki o możliwościach produkcyjnych, a także nasyceniem detalicznym, które ma Chloé.

Nylonowe torby Prada Tessuto
1450 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
W tym momencie nazywamy Prada Nylon pełnym powracaniem, a także dobrze, że Prada byłoby projektantem akcesoriów dla wielu skutecznie skorzystania z ogólnych wzorców rynku zarówno dla odzieży ulicznej, jak i sportowej. Kto ma znacznie więcej doświadczenia, aby Nylon poczuł się luksusem?

Fendi Kan i torba
2900 USD za pośrednictwem Nordstrom
Jeśli jest jedna rzecz, którą Karl Lagerfeld rozumie swoją metodę wokół, jego torby klap, a tym razem, wniósł tę magię Fendi. W ostatnich latach marka była rozumiana głównie w przypadku torb z najwyższej ręce, a także torby, więc odświeżające było widzieć, jak Fendi próbuje zrobić torebkę, która nie była jakimś riffem na bagietce.

BAMAR BAZAR BALENCIAGA
1690 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Kiedy Balenciaga zatrudnił Demnę Gvasalia, był postmodernistycznym Wunderkind z nieco doświadczenia w akcesoriach, które dotyczyły wielu długoletnich miłośników torby Balenciaga. Jego wyniki torebki na marce zostały mieszane, jednak linia Bazar jest tak samo świetnym wskaźnikiem, jak każdy rodzaj, który może sprawić, by ludzie chcą kupić.

Valentino Rockstud Torba
2795 USD za pośrednictwem Nordstrom
Ludzie (w tym nas) lubią spekulować, gdzie dokładnie są popularne rockowe rocki Valentino w ich cyklu życiowym. Czy ostatecznie byli klasykiem? Powinieneś je przejść na emeryturę? Moja odpowiedź najprawdopodobniej zależy od tego, na którą torbę patrzę na każdy rodzaj konkretnego momentu. Kolce rockstuda tchnęły jednak świeże życie w wygląd, udowadniając, że po raz kolejny Valentino najprawdopodobniej zawsze będzie miał coś w rękawie, gdy dotyczy stadn.

Cult Gaia Ark Bag
128 USD za pośrednictwem Nordstrom
Cult Gaia Ark Bag jest pierwsza: styl nieznanej wcześniej marki, która zwiększyła się do popularności opartej na jej popularności wśród stylu Glitterati na Instagramie. Dostępna etykieta kosztowa, a także odrębna struktura sprawiły, że jest to widoczny wybór dla każdego, kto chce zgiąć dla Grama.

J.W. Torba Anderson Pierce
1480 USD za pośrednictwem Nordstrom
Prawie niemożliwe jest włamanie na rynek toreb na wysokiej klasy jako dość młody projektant; Najwyższy poziom kosztowy jest już zatłoczony z Heritage Skórzanymi domami, które sprawiają, że wszystkie torby mogą chcieć, a także opowiadać świetną historięDlaczego kosztuje z nimi pieniądze to jedyna decyzja o hałasie. To J.W. Anderson był w stanie zerwać z torbą Pierce, co świadczy o jego umiejętnościach, a także kreatywności.

Leave a Reply