category

Kolorowe torby to inwestycja w twoje szczęście

, kiedy po raz pierwszy wpadłem jak w torbach dziesięć lat temu, a także pół, nie dostarczyłem bardzo wiele wierzyłem w torby, które pożądałem, a następnie, a następnie, a następnie, Te ostatecznie kupiłem. Kiedy byłem młodszy, wierzyłem tylko, które torby się podobały, a także które z nich sprawiłyby, że będę zadowolony z posiadania, noszenia, a także noszenia. Nie wierzyłem wiele o wartość inwestycyjną, siłę pozostającą w torbie, trendy, a nawet która torba byłaby najlepsza z moją garderobą. Naprawdę mnie to obchodziło, to to, co torba mnie ekscytuje. Która torba zapewni mi motyle, o których można uwierzyć, a bez tego, bez którego nie mogłem sobie wyobrazić życia.

Ach, łatwiejsze czasy mojej młodości.

Moda powinna być zabawą!

Gdzieś po drodze, podobnie jak wielu kolekcjonerów, zacząłem robić znacznie bardziej przemyślane, obliczone i zorganizowane zakupy. Z perspektywy pieniężnej jest to oczywiście wybitna rzecz, a także jest odpowiedzialna metoda zbierania torebek.

Jednak gdy dotyczy to dokładnie planowania, a także starannie oceniając każdą torebkę, którą zamierzałem dodać do mojej kolekcji, to zmiana w punkcie widzenia wyciągnęła radość z zbierania. Ponieważ jednak pandemia, kiedy po raz kolejny zmieniłem swój punkt widzenia, a także przypomniał sobie, że moda powinna być zabawą.

Czasami można unikać ponadczasowej tradycji, które rozumiesz, będzie siedział w twojej garderobie przez wiele lat, aby znaleźć torbę, która będzie karmić twoją duszę. Chociaż możesz nie być w stanie całkowicie odzyskać inwestycji, inwestycja w twoje szczęście, a także ogólny nastrój jest najlepszą z nich wszystkich.

Torba klepsydry Balenciaga
za pośrednictwem Moda operandi

2450 USD

Pokoloruj mnie szczęśliwy

Rozumiemy, że kolory mogą mieć znaczący wpływ na nas, a także ujawniać określone elementy naszych nieświadomych umysłów. Niezależnie od tego, czy to rozumieją, czy nie, ludzie są z natury dotknięte tym, co dzieje się na otaczającym nas świecie, a także kolory, do których dążymy, mogą wpłynąć na naszą podświadomość, a tym samym nasze nastroje.

Osobiście odkryłem, że użycie znacznie więcej koloru, a także eksperymentowanie z różnymi odcieniami uczyniło mnie ogólną szczęśliwszą osobą w moim codziennym życiu. Konkretne odcienie mogą mówić o różnych ludzkich potrzebach, a także gdy naprawdę się do tego sprowadza, żywe torby (i każda torba, która jest zabawna i świeżo, jeśli o to chodzi) są inwestycją w nasze szczęście, a także Pod koniec dnia, czy o to chodzi w życiu?

Torba Prada Cleo
za pośrednictwem Moda operandi

2250 USD

Chociaż priorytety wszystkich, a także techniki zbierania są różne, w tym roku, a także poza, przysięgałem, że każdy zakup jako metodę karmienia mojej duszy, a nie na moim koncie bankowym. Chcę wrócić do tego, jak widziałem torebki, kiedy po raz pierwszy wpadłem jak w nich wszystkie lata temu.

Leave a Reply