Uncategorized

Torebki Zara Tereza

W zeszłym tygodniu miałem okazję wziąć udział w imprezie premiery Zachodniego Wybrzeża dla torebek Zara Tereza. W rzeczywistości było to moje pierwsze oficjalne wydarzenie, biorąc pod uwagę, że ja sam przeprowadziłem się na Zachodnie Wybrzeże. Gdy zatrzymałem się do hotelu Mondrian w Sunset Blvd, byłem podekscytowany. Reprezentując blog torebki, zostałem zaproszony do penthouse na prywatną przedprepę, w której spotkałem utalentowaną i oszałamiającą Zarę.

Wchodząc do Penthouse, moje oko nie wiedziało, gdzie najpierw szukać: na oszałamiającą panoramę LA lub przy stole pełnym torebek i akcesoriów. Na szczęście sposób, w jaki pokój został ustawiony, mogłem zrobić jedno i drugie. Przejrzałem stół torebek i znalazłem wiele elementów, które chciałem zrobić.

Torebki Zary to elementy instrukcji, torby, które zwracają uwagę, otrzymają komentarze i uzupełniają strój. Każda torba ma złożone detale oraz jasne myślenie i rozważanie podczas finalizacji torby.

Powoli, ale zdecydowanie różni publicystowie, stylistowie, modele i celebrytki również zaczęli spływać w prywatnej przedpretytce. O wiele bardziej niż cokolwiek nie chętnie usiąść i cieszyć się reakcjami innych ludzi. Podobało mi się to, jak każda osoba spojrzała na torby i akcesoria, jak niektórzy przyciągali się do konkretnej torby, podczas gdy inni poszli w kierunku zupełnie innego wyglądu. Jednak każda osoba miała jedną wspólną cechę, znaleźli torbę, którą kochali, nie lubili, ale kochali. Muszę powiedzieć, że byłem z nimi idealny.

Gdy impreza zakończyła się, wszyscy udaliśmy się do niewiarygodnie eleganckiego baru Sky przez resztę wydarzenia. Paparazzi strzelił obrazy i złapał film, gdy wszyscy filtrowali się na imprezę. Kolejną niesamowitą cechą musiały być zamknięte torebki Zara Tereza, które zdobią teren. Światła idealnie uderzają w torby i nadal przyciągały nie tylko moje oczy, ale także wzrok prawie każdego z nich obecny.

Jestem zaszczycony, że miałem okazję wziąć udział w wydarzeniu, spotkać się z projektantem i przedstawić tę niesamowitą linię torebek wszystkim naszym czytelnikom. Poniższe zdjęcia to tylko niektóre z wielu obecnych. Pamiętaj, aby sprawdzić torebki Zary i daj nam znać, co myślisz!

Leave a Reply