Uncategorized

Rhom: „Pokonuje mnie do tweeta!”

Czy zawsze konfrontacja oszukiwania była tak płaska i pozbawiona emocji jak ta między Joanną a Romainem w zeszłej nocy odcinek Real Housewives of Miami? Nie, o czym mogę wymyślić, ale co prawda, prawdopodobnie istnieją pewne konfrontacje oszukiwania, które przegapiłem przez lata. Te, które znam, zazwyczaj są podczas późnych powtórzeń oszustów, które czasami obejmują dźgnięcie gospodarza. (Poważnie. Google to. Dziękuję później.)

Większość reszty odcinka była zajęta rozmową o ludziach, którzy nie byli obecni z nieco wątpliwych powodów, co jest długotrwałą tradycją Real Housewives, szczególnie w tym momencie sezonu. Aha, a Adriana oderwała się na szczycie. W tym sezonie zajęło to tylko cztery odcinki!

Kiedy opuściliśmy odcinek w zeszłym tygodniu, Joanna została zmarnowana na imprezie narzeczonej i stworzyła scenę w imieniu swojej siostry, której wcześniej ostrzegła, aby nie robić sceny na tej imprezie. W tym tygodniu zaczęliśmy od światła dziennego napadu małego Joanny. Spotkała się z Romainem na plaży, aby po kilku nocy śpić w pokoju Marty, a Romain poprosił, aby przestała pić, ponieważ upija się i działa głupcem. Prawdziwym problemem może jednak być siostra Joanny, a Romain nie chciał o tym rozmawiać. Naturalnie! Unikajmy całkowicie jednego z dużych problemów w związku. Jednak bardzo skutecznie zmienił temat – bzdurował się flirtą Adriany z klubu.

Mówiąc o Adrianie, nadszedł czas, aby zrobić jej zdjęcie dla… targów sztuki? Coś w tym stylu. Pojawiła się z zabawnym ogromnym wałkiem na głowie, ale na szczęście zdjęli to i zrobili jej włosy, zanim zostało zrobione jej zdjęcie. Pod koniec sesji zdjęciowej Fotog chciała, aby Adriana zdejmowała ją, temat, o którym była sztuczna modna, dopóki francuski narzeczony „nie przekonał”, że to dobry pomysł. Biorąc pod uwagę to, co niejasno pamiętam o wybrykach Adriany w zeszłym sezonie, jestem zdumiony jej wprowadzenie podczas raportów kredytowych, nie obejmuje jej wirującego topless, więc wybacz mi, że nie poruszyła mnie jej dylemat moralny.

Z nieco bardziej ważniejszą nutą Karent i jej matka spotkali się, aby wprowadzić historię małżeństwa Karent-Rodolfo. Karent chce się ożenić, co już wiedzieliśmy, i wygląda na to, że jej matka też chciałaby, żeby się ożeniła. Co za szokująca rzecz od kobiety po 30. XX wieku, nie mówiąc już o matce! Nie sądzę, żeby matka jest całkowicie przekonana, że ​​Rodolfo jest dobrym kolesiem i głęboko nie jestem pewien, czy Karent też. Jednak normy społeczne i presja ze strony kumpli i rodziny zaczynają naprawdę zadzierać z głową kobiety w tym wieku, co prawdopodobnie ma duży wpływ na wielkie złudzenie, które Karent dotyczy wątłej wierności Rodolfo. Podczas rozmowy z matką rozmawiała, że ​​po ich poprzednim rozpadzie zajęło jej trochę czasu, co sprawia, że ​​myślę, że prawdopodobnie jego wędrowne oko nie jest nowe. To nigdy nie jest, panie. To nigdy nie jest.

W domu Lisy wszystko było również trochę poważne. Ona i Lenny usiedli, aby porozmawiać o swoich problemach z płodnością, i uderzyli w bardzo duże tematy, w tym o tym, czy niska waga Lisy może utrudniać sytuację, liczba poronień (trzy) oraz o tym, jak radzą sobie z poronieniem (Lenny denerwuje się, co uniemożliwia mu tak wrażliwe, jak Lisa potrzebuje). Ze względu na różnicę wieku i oczywistą żonę Trofeum Lisy wydają się dość funkcjonalną, czułą parą. Przynajmniej jak dotąd. Ale biorąc pod uwagę, że wiele par nie może nawet wydawać się nieokreślonymi dla dwóch odcinków tego programu z rzędu, mogłem trochę podskoczyć z pistoletu w mojej początkowej pogardzie dla Lisy.

Na szczęście rzeczy rozjaśniły się nieco na wystawie zdjęcia, na którym miały być wyświetlane zdjęcia Adriany. Na szczęście (dla nas) akty nie dokonały cięcia w celu umieszczenia na ścianach, ale zrobiło jej to jedno małe, dość nieoczekiwane zdjęcie. I to sprzedało! (Do producenta Bravo.) Karent przybył, zobaczył zdjęcie i od razu zaplął fotografa, aby zrobił jej zdjęcie. Lea też tam była, ale była zaskoczona absolutnie nic, co się wydarzyło, co wydaje się być jedyną emocją, jaką Lea jest w stanie mieć: niezadowolony. Rozumiem rzucanie cienia w Karent, ale po co przychodzić na imprezę, aby świętować długoletniego kumpla i zachowywać się jak pasywno-agresywny ciśnienie przez całe 10 minut, w którym zamierzasz tam być? Może na czas kamery wideo? Ponieważ Lea ma naprawdę błędne wyczucie, co sprawi, że będzie fajnie? W Real Housewives brak troski nie sprawia, że ​​wyglądasz fajnie, sprawia, że ​​wyglądasz nudno, a następnie wyrzucisz obsadę na korzyść jakiejś startującej harpy, która jest znacznie więcej niż przygotowana do szarowania kilku peruk.

Po Lea odszedł, Karent próbował rozpocząć dramat z Adrianą o Lea, co nie działało, ponieważ Adriana wie lepiej. Chodzili i patrzyli na trochę MUCH More Art, o której Karent wyraźnie nie miał pojęcia, a potem poznali jednego z ulubionych artystów Adriany. Była podekscytowana, że ​​była w jego obecności (najwyraźniej nie lubi pojawiać się publicznie ani zrobić zdjęcia, według Adriany) i pozwolił jej zdjęciem. Karent, najwyraźniej wyczuwając, że jest w obecności niezbędnej osoby i powinna złożyć to, jak niezbędne jest to, że ją czyni, również postanowił zrobić jej zdjęcie. Obaj następnie napisali na Twitterze zdjęcia (tak jak jeden), a Adriana wściekła się, że Karent napisał na Twitterze.

Czy to wszystko jest wyjątkowo głupie? Tak tak to jest. Nie jest to coś, o czym ludzie powinni być zauważalnie zirytowani. Ale w niektórych przypadkach niezbędne jest bycie świadomym innych i po prostu pozwolić ludziom mieć swoje „rzecz”. Karent wydaje się jak dotąd skruszony podsumowanie reflektorów (pamiętaj, że jest dentystką z publicystą), co stawia nawet dość nieszkodliwą akcję w nieco irytującym świetle. Po prostu pozwól swojemu kumple zrobić chwałę robienia zdjęcia z samotnym artystą, Karentem. I tak nie wiesz, kim on do diabła jest!

Teraz coś zupełnie innego: Joanna poszła na próby na cele charytatywne LGBT, w którym tańczyła, i niestety popełniła błąd, zabierając ze sobą swoją siostrę. Marta siedziała na marginesie, wyśmiewając każdy mały błąd, który popełniła Joanna, gdy uczyła się rutyny i rozpraszając od kamery. Zapytam jeszcze raz: dlaczego ta kobieta nie ma pracy? Nawet jeśli nie ma długiej historii pracy, czy Joanna czy Romain nie zna kogoś, kto potrzebuje asystenta czy czegoś takiego? BYLE CO? Praca charytatywna? Hobby? Czy nikt nie spędzi się z Martą, która nie jest krewną krwi?

Na jakiejś przypadkowej imprezie artystycznej tego wieczoru zobaczyliśmy w zeszłym tygodniu Drag Queen w jego ubraniach, co zawsze jest wstrząsające. Czy postrzegaliście RuPaul jako koleś? To niesamowite. Moc makijażu, lakieru do włosów i dobrego stanika. Wszyscy moglibyśmy się z tego uczyć. W każdym razie Karent nie został zaproszony na tę konkretną imprezę, ponieważ jest ona trochę bólu w tyłku wszystkich, a Marysol też się nie pojawił. To nie powstrzymało, że koleś Elaine Lancaster i Lea od rozmowy o niej do reszty członków obsady, a obrona Marysolu w Alexii i Anie była w najlepszym razie słaba. Co dziwne, wciąż nie mam pojęcia, kogo myśleć, że jest najlepszy w tej całej walce. Czy to ja, czy też nie mamy żadnych informacji o ekspozycji o tym, co się naprawdę wydarzyło, poza królową drag, która spóźniła się na czerwony dywan?

Po Elaine (nie pamiętam jego gościa. James?) Hissy Fit został zawarty, przeszliśmy do nowego Hissy Fit: Adriana narzekając na zdjęcie syntetyczne PA Karenta z wcześniejszego odcinka. Jak wyjaśniłem wcześniej, widzę punkt Adriany; Karent jest jedną z tych osób, które muszą nosić w sobie absolutnie wszystko, co się dzieje, nawet jeśli nie wiąże się z nimi ani ich zainteresowań, ze względu na uwagę. Nie widzę jednak tego, dlaczego musi to być duży problem poruszony na przyjęciu, w tym pantomimowemu wydarzeniu dla wszystkich. To rodzaj cienia, który rzucasz na kogoś na Brunch następnego dnia z kilkoma bliskimi dziewczynami, które również gardzą przestępcą, a nie taką, jaką w imprezie tworzysz wielką, rozpryskiwaną historię. Głównie dlatego, że na początku nie jest to duża, rozpryskiwana historia.

Oczywiście, o Marysolu, o którym mówi się, ale nie widziano w tym odcinku, więc nadszedł czas, aby wysłać Anę, aby zjeść z nią lunch i wypełnić ją o tym, co zostało powiedziane na przyjęciu. Oczywiście wspomniano o złośliwości Lei, a Ana znaczyła-Lea działa bardzo świętej niż w kierunku wielu innych członków obsady, szczególnie tych, którzy mają bogatych małżonków i nie pracują. Zastanów się? Lea ma bogatego małżonka i nie działa. Poślubiła Richa i dlatego jest tam, gdzie jest. Lea jest dobra w tym, że spojrzeliśmy na jej historię inaczej, ale taka jest prawda. Jej małżonka może być starymi pieniędzmi, ale jest tak nowa jak reszta.

Podczas kolacji tego wieczoru Karent, Lisa i Joanna spotkali się, aby porozmawiać o tym, jaki cień został rzucony na imprezie artystycznej Adriany. Karent została poinformowana o irytacji Adriany i przyznała, że ​​po prostu chciała zrobić jej zdjęcie z artystą, ponieważ Adriana sprawiła, że ​​wydawał się naprawdę sławny, i lubi robić swoje zdjęcie ze znanymi ludźmi. Możliwość przyznania się do bycia poszukiwaczem reflektorów sprawia, że ​​Karent jest tak nieco mniej irytujący. ale tylko nieznacznie. Fakt, że wydaje się, że musi otworzyć usta szeroko otwarte w zakupie, aby skutecznie mnie słuchać.

Naszym następnym przystankiem był dom Any, w którym przygotowywała się na Winterfest, na którym Joanna będzie tańczyć, a Karent pojawiła się ze swoją smartą ukochaną, aby wszyscy poczuli się niezręcznie. Współczynnikiem tego wszystkiego było to, że córki Any są trochę zabawne i dość normalne, które Real Housewives powinny być w stanie zmienić się w mgnieniu oka. Szybko przeszliśmy na Joannę, która była glammowana ze swoją siostrą i zastanawiała się, czy Romain W.jako oszustwo. Otrzymała telefon w środku nocy od jednego z pracowników klubu, informując ją, że Romain ma do czynienia z tancerzem. Oszukiwanie z pewnością omówiłoby brak niedawnego zainteresowania seksualnego Romaina w jego supermodelce narzeczonej, prawda?

Joanna oczywiście skonfrontowała się z Romainem, a jego reakcją było to, że jest głupia, nawet myśląc, że to prawda. Nie wydawał się szczególnie zdumiony oskarżeniem, co albo sugeruje, że cała sprawa została zainscenizowana na korzyść kamer (prawdopodobne), albo nie był zdumiony, ponieważ wiedział, że to zrobił i ktoś go widział (również prawdopodobne?). Tak czy inaczej, Joanna nie wydawała się szczególnie emocjonalna w tej sprawie, co sprawia, że ​​myślę, że to pierwszy. (Jej siostra była o wiele więcej niż zadowolona z tego, że mogła użyć tej okazji przez kilka dodatkowych sekund czasu na ekranie, gdy wszyscy przybyli na Winterfest.)

Po zakończeniu Joanny z występem Romain wróciła za kulisami i do niej ssała tak mocno, jak kiedykolwiek widziałem, jak ukochana jest ssana. Chce nawet, żeby zatańczyła w Mynt, wy, chłopaki! To zupełnie nie jest technika jej odwrócenia uwagi i odrzucania jej uczucia na jego korzyść! Zupełnie nie. W pewnym momencie odcinka Romain zalecił również Joannę, aby zignorować wszystkich, którzy oskarżają go o rzeczy, które są techniką prosto z podręcznika Rodolfo. Nie otrzymaliśmy żadnych odpowiedzi zeszłej nocy, ale jestem pewien, że będzie o wiele więcej informacji.

Leave a Reply