Uncategorized

Właściwe trendy wiekowe

, ponieważ jak dobre wino, twój styl musi być lepszy z wiekiem!

Jestem pewien, że to już pomyślałeś, ale “trendy” różnią się w zależności od grupy wiekowej. Ale jeśli jesteś w swoim 40-tych, 50-tych lub 60., miejmy nadzieję, że masz swój własny wygląd i poczucie stylu. Kluczowym jest jak tworzyć szafę kapsułki (więcej na tym później) i objąć nowe trendy, które pracują dla Ciebie, typ ciała i wieku.

Kiedy poszedłem od mojego 20 lat do moich 30 do mojego 40 do mojego 40 do mojego, cóż, po prostu przestańmy tam, stało się dla mnie oczywiste, że trendy mody są różne dla moich 20-coś stażystów, ale jednocześnie różnią się od kiedy moja mamusia była moja wiek. Tak jak mówią, 50 to nowe 40, prawda?!?! Ale jest mnóstwo polityk, których potrzebujesz, aby poznać pomysły, musisz pamiętać.

Więc całe moje życie nienawidziłem słowa “trend”, dla mnie sugerował, że byłoby to ograniczony bieg. i po co spędzać dużo pieniędzy na coś, co koszt na zużycie nie uzasadniałby. Jeśli wcześniej nie słyszałeś kosztów na zużycie, możesz sprawdzić nasze FB na żywo tutaj.

W każdym razie chciałem podzielić się moimi ulubionymi pomysłami na przyjęcie i unikanie dla kobiet 40+.

Top 5 wskazówek

Zainwestuj w piękny, klasyczny płaszcz, który działa dla twojego klimatu.

Skórzana odzież wierzchnia jest absolutnie trend do objęcia. Spadek tego upadku, inwestować w odpowiednim skórzanym płaszczu, jeden z przyciskami zamiast zamek błyskawicznych i dłuższej obrażenia.

Dotrzeć do ciemniejszych odcieni denim.

Oto fakt: Dark My Denim jest z natury odchudzającym. Plus, biorąc pod uwagę, że są bliżej czarnej lub marynarki wojennej, są o wiele więcej osób dorosłych i znacznie łatwiej ubrać niż bielone prania. nieśmiało z dala od nadmiernego blaknięcia lub niepokojącego, na najbardziej odpowiednie dla dżinsów.

Zapisz swój obojczyk zamiast rozszczepienia i wybrać tuleje średniej długości.

Zanurzająca się szyja była świetna w twoich latach dwudziestych, ale teraz jesteś starszy i mądrzejszy. Zamiast spinać na najlepszym biustonoszu push-up, zaznacz swój obojczyk za pomocą swetra na ramię lub sylwetki szyi łodzią. Jest niesamowicie wyrafinowany i seksowny, bez zapłonu lub wampiru.

Unikać wyglądu dopasowania

Uścisk oddzielnie i obejmuje podejście mieszanki i mecz, gdy dotyczy obu butów i pasa.

Zainwestuj w swoje kluczowe akcesoria.

Jesteś dorosłą kobietą. Oznacza to, że powinieneś mieć torbę, którą a) nie będziesz zawstydzić do noszenia, a b) gwarantuje przynajmniej dwa komplementy, gdy tylko ty. Nigdy nie żałujesz kupowania ponadczasowego stylu, zwłaszcza ten, który staje się lepszy z wiekiem (oh, cześć, naturalnie zużytej skóry).

W ten sam sposób nie powinieneś marnować pieniędzy na tanie tkaniny, musisz wydawać pieniądze na rzeczy, które znów się nosisz, tak jak ta błyszcząca nowa mała czarna sukienka. Pomyśl: Wysokiej jakości, nieskazitelnie montażu białych trójników i ponadczasowych, kaszmirowych swetrów kaszmirowych Crewneck.

Cel, aby ostatecznie utworzyć szafę kapsułki. Ponieważ w końcu nie powinieneś dostać niczego, chyba że czujesz się niesamowicie!

W przypadku szafy kapsułki, najpierw musisz dostać się za pomysłem, że potrzebujesz 30-40 przedmiotów.

Wybierz kolor podstawowy: czarny lub granatowy

Następnie wybierz kilka neutralnych podstawowych zasad podstawowych: w kolorze białym, z kości słoniowej, opalenizny, beżowy, wielbłąda i / lub szary

Wybierz dwa-trzy kolory akcentu. Zwężenie schematu kolorów w ten sposób daje wspaniałą paletę do tworzenia wszechstronnego wyglądu, który można łatwo mieszać i dopasować łatwo.

Wreszcie, dodaj 1-2 wzorzyste przedmioty, takie jak paski, kwiatowy, kraty i kilka warstwowych przedmiotów, jak kurtka, blezer, kardigan w zależności od tego, gdzie mieszkasz.

Każdy sezon jest nową kapsułką i tak jak wchodzisz, uprościmy i masz mniej pytań o to, co nosić każdego dnia. Mniej naprawdę jest o wiele więcej w taki sposób.

Chcesz dowiedzieć się o nas o wiele więcej o nas i naszych torebkach?
Kliknij tutaj, aby dostać się na liście!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
1Click, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie) 1
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

5 trendów, aby spojrzeć na to springapril 8, 2015in “Moda”
Key Shopping Habitsfebary 20, 2015in “Moda”
Wszyscy możemy być włoski na jakiejś Wayjuly 1, 2015in “Moda”

Leave a Reply