Uncategorized

Na pewno było wiele osób na wybiegach wiosennych 2018

Centralną funkcją torebki jest trzymanie mnóstwa rzeczy, których normalnie nie chcesz zobaczyć w żadnym czasie w zgrabnym, schludnym, Łatwo dostępny, elegancki pakiet. Na swój sposób worki dostarczają przewoźnikom odrobinę osłony: z dobrą torbą, nadal można wyglądać na przygotowaną i wypolerowaną, nawet jeśli otwieranie torebki ujawni ziewanie luźnych paragonów, mięty i być może zbłąkany tampon . Torby są prawdopodobną zaprzeczeniem w formie akcesoriów, a przynajmniej tak, dopóki nie zabierzesz ich krycia.

Nie zaskoczyło mnie, że wiele z kolekcji Chanel’s Spring 2018, która zadebiutowała w zeszłym tygodniu, obejmowało przejście na PCV w obu kolorowych, jak i absolutnie jasnych iteracjach; W ciągu ostatnich 15 lat Chanel jest dość konsekwentna w objęciu przezroczystej materiały i daje kupującym czyste torby co kilka sezonów. To, co sprawiło, że cofnęło mnie i pomyślałem, że zobaczymy o wiele więcej przez torby, to na wybiegu, a następnie kolejną przezroczystą torbę w Altuzarra. Trzy to trend.

A potem dodatkowo cofnąłem się i zdałem sobie sprawę, że sezon jako całość widział nie tylko przezroczyste plastikowe torby, ale także te wykonane z siatki, luźnych wovenów, skóry kawałków i innych metod niezgodności w różnym stopniu. Część tego prawdopodobnie zrodziła się z chęci zatrzymania entuzjastycznego działania konsumenckiego dla pomysłowej kultowej torby Ark Gaia; To tylko seria listew w kształcie półksiężyc, a kupujący wydają się uwielbiać, jak różni się od wszystkiego innego na rynku. Jeśli konsumenci chcą innej, marki wydają się mówić, damy im inne.

Trudno jest jednak odtworzyć sukces kultowego hitu, ponieważ wiele z nich rodzi się z najlepszej burzy, która obejmuje nowość i zaskoczenie jako kluczowe składniki. Zasadniczo po prostu nie jestem pewien, ile luksusowych konsumentów chcą ich usługi, aby wszyscy mogli zobaczyć. Przezroczyste torby są trendem błyskowym co pięć lat, ale nigdy nie są zwykle trzymane znacznie poza sezonem, w którym się pojawiają, prawdopodobnie dlatego, że zawodzą z kluczowego powodu, dla których ludzie używają torebek: aby zachować wszystkie swoje Stupy razem w sposób, który nie ujawnia, że ​​utrzymanie wspólnych rzeczy jest walką na początek.

Sprawdź to torby, które zidentyfikowaliśmy na wiosennych pasach startowych i daj nam znać, czy ten trend się do ciebie przemówi.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Altuzarra

Anya Hindmarch

Armani

kanał

Elizabeth i James

Fendi

Marni

Sara Battaglia

Valentino

Leave a Reply