category

Manolo Blahnik do debiutują bardzo pierwszą linię torebki Każdy rodzaj dnia teraz

Manolo Blahnik zawsze był facetem, który robi rzeczy we własnym tempie. Chociaż prawie wszyscy projektanci wskoczyli na pasmo platformy w połowie 2000 roku, Blahnik był niezłomny, przyklejając jedno-jedyne buty, które produkowane dziesięciolecia. Teraz, gdy pendulum wzoru buta ma mocno obrócił się w jego kierunku, projektant ustawił zabytki na linii torby po raz pierwszy.

Odzież damska codzienna zgłoszona wcześniej w tym tygodniu, że chociaż Blahnik zaprojektował jednorazowe torebki, aby dopasować konkretne buty podczas swojej kariery, torby, które są ustawione, aby pojawić się w sklepach wkrótce tworzą bardzo pierwszą pełną linię projektanta. Jeśli szukałeś nowej torby wieczornej, nie szukaj dalej – linia jest całkowicie sprzęgła, wszystkie z skomplikowanymi, klejnotowymi ornamentami.

Wentylatory Blahnik potwierdzi kilka ozdób, w tym klamry Hangisi, która teraz łasowuje kwadratową torbę wieczorową oferowaną w kilku kolorach satyny. Pompa Hangisi (965 USD Via Neiman Marcus) odegrała dużą funkcję w drugiej seksie, a także film miasta – była to para butów Carrie pozostawiona w szafie z nowego apartamentu ogromna jej.

Stowarzyszenie, oprócz formalności worków, oznacza, że ​​styl prawdopodobnie będzie trafieniem z pannaście, ponieważ buty były od lat. Spójrz na sprzęgło Hangisi, a także poniżej; Jeśli myślisz o zakupie, worki będą oferowane przed końcem lipca w blahnikach flagships w obu Nowym Jorku, a także w Londynie, oprócz Wolności, a także Harrods, zgodnie z Vogue Wielką Brytanią.

[Obrazy przez Vogue UK]

Leave a Reply