category

Prysznice dla niemowląt, kręgle, a także kule Jingle wyciągają torby z celebrytów z Gucci, Chanel, a także Dior

Zanim wskoczymy bezpośrednio w świąteczną dziurę królika, celebrytki wiążą trochę luźnych końców Czas przed kilkoma tygodniami zamień się w mgłę kupowania w Grove, a także wykonanie gwiazdy świętowania wakacyjnego. Prysznic niemowlęcia Jessiki Alba nie był w żaden sposób świąteczny, jednak można założyć, że biesiadnicy z corocznej sferki Jingle NYC wchodzą w świąteczny duch. Gucci był przytłaczającą torebką gwiazdową preferowaną w tym tygodniu, a także nie wyobrażam sobie tego, że w Nowym Roku wiele się zmieni.

Cindy Crawford
Cindy Crawford niedawno wyjęła tę tradycyjną torbę dyskotekową Gucci Soho na jeden dzień na pasach w LA w LA z dzieckiem Kaia. Kupuj torbę dyskotekową Gucci Soho za pomocą Gucci (1190 USD)

Gwen Stefani
Gwen Stefani przyniósł w zeszły weekend tego Chanel Puffy Nylon Carry do kościoła. O dziwo, czuję, że jest to jeden z o wiele bardziej „LA Normal”. Kupuj torby Chanel za pomocą Vestiaire Collective

Iskra Lawrence
Oto angielski projekt Iskra Lawrence, przynieś obciążoną logo torbę Gucci Dionizus, robiąc trochę kupowania z kumplami w Miami. Kupuj torbę Gucci Dionizus za pomocą Gucci (2390 USD)

Jenna Dewan Tatum
Jenna Dewan Tatum zabrała tę torbę Gucci Marmont Cam do parku ze swoim dzieckiem w LA. Często zadanie mamusi polega na trzymaniu Snowcone Twojego dziecka, a także jednorożca opaski na głowę, jak patrzy się paparazzi. Kupuj Torb Gucci Marmont Cam za pomocą Gucci (1250 USD)

Jessica Alba
Oto Jessica Alba, pozostawiając jej gwiazdorską, niemowlęcą prysznic o tematyce herbaty w Beverly Hills. Na wydarzenie zabrała oszałamiającą kobietę Dior Dior.

Kate Bosworth
Kate Bosworth uwielbia ostatnio swoją torbę Chloé Faye. Jeśli przegapiłeś wir torebek, a także mody pasa startowego, które założyła podczas swojej ostatniej wycieczki prasowej, możesz go dogonić. Kupuj torbę Chloé Faye Day za pomocą Neimana Marcusa (1850 USD)

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan cofnął się w Stanach Zjednoczonych, aby udać się do Jingle Sfera NYC w Madison Square Garden. Widziała tutaj, przynosi olśniewającej metalicznej skóry Saint Laurent Tradycyjna torba Duffel. Kupuj tradycyjny Duffel Saint Laurent za pomocą Farfetch.com (1199 USD)

Mariah Carey
Wreszcie, królowa Bożego Narodzenia Mariah Carey została niedawno zidentyfikowana opuszczeniem hotelu Plaza z bliźniakami, a także egzotycznym Hermès Birkin, który założę się, że zobaczymy znacznie więcej w tym sezonie świątecznym.

Leave a Reply