Uncategorized

Chloã © idzie błyszczące z torbą Darla do przenoszenia

Nigdy tak naprawdę nie zdawałem sobie sprawy, ale zawsze powiązałem Chlou z torbami wykonanymi z grubej, matowej skóry. To znacznie mniej więcej modus operandi marki, biorąc pod uwagę, że Chloe Paddington pojawił się na scenie w ’04. Ostatnio jednak rośnie odrobina estetycznej zmiany, a to jest jasne z torbą Chloã © Darla.

Odjazd nie jest z pewnością ogromny, ale błyszczący jest oczywistą zmianą kierunku. Ponadto, kiedy ostatni raz wybrałem torbę Chloã © w domu towarowym, nie przewróciłem się pod jego wagą, a to było również coś w rodzaju pierwszego. Więc zmiana: dobra czy zła? Podyskutujmy.

Oczywiście jest tu kilka rzeczy, które nie znają fanów marki: wyblakły złoty sprzęt, świetny neutralny kolor (Chlou produkuje najlepsze opalenizny i brązowe w branży) oraz kształt i czuję się przywoływającą minie ( ale nie zbyt miniona) era. Jest to absolutnie torba Chloã ©, ale z pewnymi konkretnymi modyfikacjami, które prawdopodobnie zobaczymy w o wiele więcej worków.

Jednym z największych trendów na jesień są torby dopasowane z lat 60., a błyszczące wykończenie pasuje do tego estetycznego dla T., biorąc pod uwagę, że Chloã © znany jest z torb w stylu vintage, ma to tylko sens, że przy kilku drobnych zmianach, ich Normalne spojrzenie idealnie pasuje do retro Fall. Ta torba nie jest moim stylem, ale jeśli twój wygląd jest trochę bardziej Jane Birkin niż Dywizja Szczęścia (ahem), może być najlepszym dopasowaniem. Przejdź przez Saks za 1995 USD.

Leave a Reply