category

Gwiazdy noszą Gucci w Londynie i Louis Vuitton w San Diego

To nie będzie zaskoczeniem dla żadnego z was: kocham popkulturę, dlatego uwielbiam Comic-Con. Zawsze jest pełen wyczekiwanych pokazów, zwiastunów filmowych i podniecających ujawnienia zza kulis. Na przykład, czy wiesz, że zrobili kontynuację Top Gun?! A może Jennifer Connelly zagra zainteresowanie miłością Toma Cruise’a? Albo że uważa, że ​​Tom Cruise jest „dodatkowy?” (Nauczyłem się tego wszystkiego podczas pisania tego postu. Jesteś bardzo mile widziany.) A ubrania są o wiele bardziej zabawne w Comic-Com, ponieważ celebrytki odczuwają nadmierną presję, aby być kreatywnym. Możliwe, że za bardzo was podsumowałem na jedno zdjęcie z Comic-Con, ale jestem pewien, że będą nadal przyjmować.

Hailey Baldwin Bieber
Hailey Baldwin Bieber znaleziono biegnące wokół LA z Justinem, niosąc nową ofertę Balenciaga z torbą.

Kup Teraz

Natalie Portman
Natalie Portman pękła, niosąc tę ​​torbę uzależnioną od Diora, chodząc swoim psem w Los Feliz. Jestem pewien, że nosiła tę samą torbę/pasek, kiedy zobaczyliśmy ją ostatnią.

Kupuj tutaj torby uzależnione od Diora

Joe Jonas
Joe Jonas wyszedł ze swojego domu w Nowym Jorku na gorącą sekundę, nosząc tę ​​modną torbę z paskiem Louis Vuitton. Widzimy cię, Joe.

Kupuj torby Louis Vuitton Bumbags

Jennifer Connelly
To znowu Comic-Con, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby wszyscy A-Listers dokonali corocznej pielgrzymki do San Diego. Oto Jennifer Connelly, niosąca małą torbę bagażową Louis Vuitton.

Kup Teraz

Ashley Roberts
Znaleziono osobowość tancerza i telewizji Ashley Roberts, opuszczając Global House w Londynie w torbie z paskiem Gucci i niosąc ponadwymiarową torbę Goyard.

Kup Teraz

Katherine McPhee
Katherine McPhee była widziana, jak Craig’s w LA z resztkami i bujnym niebieskim aksamitnym Gucci Marmont. Nigdy wcześniej nie widziałem celebrytu niosącego torbę pieskową przez oczekujące tłumy paparazzi poza Craiga. Szacunek!

Kup Teraz

Elsa Pataky
Elsa Patsky uderzyła pozę elegancką torebką Fendi Kan i Fibs Chris Hemsworth w Premierę Hollywood.

Kup Teraz

Nikki Bella
Wreszcie mamy kogoś, kto szybko staje się jednym z naszych często pękniętych miłośników torby: gwiazda WWE Nikki Bella. Nikki było wielu ostatnio widzianych w Los Angeles, niosącą beżową Louis Vuitton Alma.

Kupuj torby Louis Vuitton Alma

Leave a Reply