Uncategorized

Ostatnia obsesja: Fendi 2jours Studded Neoprene Carry

zauważanie torby, którą naprawdę, naprawdę uwielbiasz podczas pokazu mody, jest jedną z najbardziej bolesnych rzeczy w pracy w tym biznesie. Rozumiesz, że pozycja twoich uczuć zajmie sześć miesięcy, aby być nawet dostępne nominalnie, a także kiedy to zrobi, koszt, najprawdopodobniej, spowoduje zawroty głowy. Pamiętasz, że nie tylko. Jak również pożądanie. Oprócz ponownego powtórzenia starych wiadomości, które napisałeś, które zawierały torbę. (OK, ten ostatni jest najprawdopodobniej tylko ja.)

Pewnego dnia jednak pojawia się torba, a także na wyciągnięcie ręki, dojrzały do ​​wzięcia. Dla mnie, a także moja ceniona fendi 2jours stadded neopren tote, dziś jest tego dnia. Tak, kolor – jasna pomarańcza, którą Fendi i Neiman Marcus mocno nalegają na nazywanie „czerwieni”, pomimo obfitych dowodów przeciwnych – jest agresywny. Podobnie są tonalne kołki, które dzielą panel przedni na sześć sekcji, a także sprawiają, że torba wyglądała, jakby mogła ostatecznie wyrastać pąki dla nowych, mniejszych wersji siebie. To jedna metoda do potwierdzenia płacenia ponad trzech wielkich za torebkę neoprenową, spodziewam się – jeśli zregeneruje się nieskończenie.

Mimo to jestem zakochany. Jeśli trzeba zaoferować niedogodności, a także zerczarni, które często codzienne życie, można to zrobić za pomocą spektakularnie ekscentrycznej torebki, a także jasnopomarańczowe, zdecydowanie czuje się świeżo po nudie zimy. Fendi Spring 2013 był moją preferowaną kolekcją całego sezonu wybiegu, a także podoba mi się dziwne, cudowne, futurystyczne uczucie, które zapewniają torby. szczególnie ten. Kup z Neimanem Marcusem za 3590 USD.

Leave a Reply