category

Sekretne sygnały torebki królowej Elżbiety

Każdy, kto widział film z początku XXI wieku The Princess Diaries pamięta wszystkie znane sceny postaci Anne Hathaway, Mia, przechodząc zmianę, która zabrała ją ze przeciętnej licealistki do A na A wypolerowane i wyrafinowane królewskie fikcyjne królestwo Genovii. Publiczność postrzegała postać niezdarnie walcząca poprzez lekcje postawy i deportacji, pielęgnacji oraz nabycie łasek społecznych, próbując dostosować swoje maniery z oczekiwanym protokołem. Oczywiście, wszystko w filmie było po prostu implikowane, aby zabawiać publiczność i nie miało wiele w prawdziwym życiu, ale w konsekwencji temat filmu wskazał, jak dedykowani powinni być, aby pozostać królewskim. , nawet gdy pokazałoby to trudne.

W bardzo prawdziwym Wielkiej Brytanii Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej królowa Elżbieta II utrzymała to miejsce jako najdłużej działający król w historii Wielkiej Brytanii (68 lat!), A zatem nie jest nowicjuszem w użytecznych metodach utrzymywania opanowania. Wiadomo, że jest raczej dowcipna i zabawna w swoim życiu osobistym, ale pozostaje surowa, gdy dotyczy to dyplomacji; W rezultacie jej wysokie standardy dla siebie i jej rodziny doprowadziły do ​​opracowania niektórych raczej inteligentnych metod utrzymania godnego wyglądu publicznego. Długie panowanie Elizabeth dało zarówno pomocników, jak i wielbiciele więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby obserwować jej wiele niezbędnych wzorów: jej sygnały torebki. Konwencjonalnie Królowa zawsze nosi jedną z jej ulubionych londyńskiej oferty Top z torbami na lewym ramieniu, aby pozostawić jej najlepszą rękę całkowicie za darmo do machania i uścisków dłoni, więc jeśli jej torba jest widoczna gdzie indziej, powinieneś z pewnością zwrócić uwagę!

Co za nuda!

Jeśli królowa jest przełączającą torebkę z lewego ramienia/ręki na jej prawą, oznacza to, że prawdopodobnie nie ma dużego entuzjazmu dla obecnego tematu rozmowy. Ta subtelna zmiana jest jej sposobem wskazywania, że ​​jest gotowa przenieść się na znacznie ciekawszy dialog, a jej pomocnicy wpadną, aby eskortować ją do znacznie bardziej ekscytującego zaręczyn. Wszyscy powinniśmy zapamiętać tę relokację następnym razem, gdy krewny wybiera czas, aby wyciągnąć wielką książkę o zdjęciach dziecka. Ponownie.

Dobrze iść!

Kiedy błyszcząca patentowa torebka Elizabeth uderza w górną część stołu, oznacza to, że jest prawie gotowa do pracy… za 5 minut. Zaskakujące jest to, że faktycznie łamie powszechne wytyczne etykiety, ponieważ nie jest wystarczające, aby brudne dno torebki nawiązało kontakt z tym samym obszarem, w którym ludzie jedzą, ale gdy jesteś przywódcą 3,5 krajów i 14 terytoriów, możesz zrobić Twoje własne zasady. Poza tym dno torebki królowej jest prawdopodobnie piskliwe czyste dzięki jej zaufanym przenośnym haczyku torebki.

Każdy, kto jest zawsze uważany za wystarczająco honorowy, aby wziąć udział w posiłku z Elizabeth, prawdopodobnie widział to przeniesienie i jest przynajmniej trochę zazdrosny, że uznano za niewłaściwe, aby zrobić to samo.

Niech mnie ktoś uratuje!

Zasadniczo jest to czerwony alert, jeśli torba Jej Królewskiej Mości kiedykolwiek dotknie podłogi. Oznacza to, że jest niesamowicie nieprzyjemna i chce odejść jak najszybciej, bez względu na to, co się dzieje. Elizabeth nagle czuje się źle? torebka na podłodze. Miejsce jest zbyt głośne? torebka na podłodze. Mężczyzna siedzący obok niej zapomniał założyć dezodorant? torebka na podłodze.

Założę się, że ten manewr przydałby się w niefortunnym wydarzeniu, że ty i twój były zostajecie zaproszeni na tę samą imprezę.

Wolałbym nie…

Pamiętasz, kiedy powiedziałem, że ścisłe przestrzeganie okazji królowej jest dobrze znane? Cóż, wydawało się, że młodsi Royals otrzymali notatkę.

Dutchess Kate i Dutchess Meghan często można zobaczyć „Cambridge Carry”. ﹘ Używają obu rąk, aby nosić przed sobą torbę do chwytania, aby ukradkiem unikać rąk z kimś, z kim zdecydowaliby się nie nawiązać fizycznego kontaktu. Jest to w rzeczywistości wyjątkowo genialna metoda, ponieważ jest sprzeczna z protokołem, aby ktoś mógł wydłużyć rękę na królewską, nie przekazując ci najpierw ręki. Ta strategia gwarantuje, że ich idealnie wypolerowane ręce są pełne, dzięki czemu są niedostępne dla ciepłych uścisków dłoni. Księżne zazwyczaj zrekompensują swoją oczywistą starość z uprzejmym ukłonem i uśmiechem.

Podobnie jak królowa, jest to wielu zwykle widzianych w małych torbach brytyjskich marek, takich jak aspinal z Londynu, Mulberry i Stratberry. Mówi się, że Dutchess Meghan musiała puścić swoje ukochane torby na krzyżowe po ślubie z rodziną królewską, ponieważ sprawiło, że wyglądała zbyt otwarta na kontakt.

Royal czy nie, całkowicie kradnię ten ukryty sposób unikania kontaktu dla każdego nadchodzącego sezonu grypowego.

Leave a Reply