Uncategorized

Tory Burch Dean Hobo jest nadal świetną torbą na co dzień

normalnie, nie zajmuje mi dużo czasu, aby spojrzeć na torbę. Nie tylko spędzam 40 godzin tygodniowo przeglądając zdjęcia z torbami, co wystarczy, aby stworzyć Ennui Design u każdego, ale i tak bardzo jestem typem „do następnej”. Z jakiegoś powodu, chociaż Tory Burch Dean Hobo utknął ze mną.

Nie chodzi o to, że ta torba jest jakimś monumentalnym triumfem projektowania; W rzeczywistości jest to dość łatwe i nie tak ekscytujące. Ale z jakiegoś powodu wygląda to jak torba, którą naprawdę chciałbym nosić, szczególnie w tej nowej wersji, oversifed. Kiedy połączysz to z subtelnym metalicznym połyskiem, srebrnym sprzętem i ceną poniżej 500 USD, jestem szczerze zszokowany, że jeszcze go nie mam.

Duże, garbaty worki zawsze były moimi codziennymi preferencjami, a ten projekt łatwo spełnia ten wymaganie. Tak, prawdopodobnie zamieniłoby się w czarną dziurę losowej bzdu i nigdy nie byłbym w stanie niczego znaleźć, ale przynajmniej nie jest wyłożony na czarno jak moje torby Balenciaga. Dla porównania, utrzymanie moich rzeczy zorganizowanych byłoby prawdopodobnie łatwe. Ta kolorystyka jest jak dotąd najlepszą torbą, więc teraz może być czas na moment Tory Burch. Kup za pośrednictwem Nordstrom za 465 USD.

Leave a Reply