Uncategorized

Ten Alexander McQueen chwyta [zasługuje na całkiem ładną księżniczkę

, jeśli kiedykolwiek istniał projektant, z którym (i najprawdopodobniej wszyscy) nie współpracuję z mieszanką jasnoróżowych piór i jasnych, i jasnych, Błyszczące dysze, to Alexander McQueen. Cóż, to również Rick Owens, jednak nie jest to ani tutaj, ani tam; Czy spojrzysz tylko na sprzęgło piórkowe Alexander McQueen Dustrich? To tak, jakby coś z sześcioletniej dziewczynki wielu żarliwych fantazji księżniczki, a także nie mogę wybrać, czy to implikuje, że mi się podoba, czy nie lubię.

Od czasu przejęcia Lee McQueena po przedwczesnej śmierci, Sarah Burton wykonała znacznie lepsze zadanie, niż być może ktoś, kto się spodziewał, nie tylko wprowadził swoją tradycję w marce, którą zaczął, jednak podsumowując jego rozwój na lżejszy, a może nawet o wiele bardziej optymistyczny Ścieżka bez poświęcania technicznego mistrzostwa, a także subwersji, które były podpisem McQueen. W świetle tego zwabiłem, aby nie rozumieć tego z wartością, mimo że krzyczy, że robimy to dokładnie.

Pomimo stabilnych piór, a także kryształów, ten styl detaluje sprzęt Knuckle Duster, w tym dwie czaszki McQueen-Signature. Spójrz uważnie, a także zauważysz, że interakcja przypominająca pierścień Topper do sprzęgła dźwiękowego palca, która przenosi słodycz stylu na wyższy poziom. Oprócz czaszek, które w tym momencie są praktycznie logo McQueen, nie ma uwagi w tym ujęciu, aby zasugerować wywrócenie, które próbuję znaleźć.

To byłaby wspaniała torba na imprezę ślubną, jeśli nic więcej, a także jest coś, co można powiedzieć, aby linia akcesoriów projektanta się nieco wykracza poza obraz marki, aby zwiększyć jej potencjał dochodów. Podobnie jak w końcu, było wiele różowego dziecka z piór McQueen Autumn 2012, jak sądzę. Były one po prostu wykorzystywane nieco bardziej interesująco niż tutaj. Kup z Neimanem Marcusem za 2895 USD.

Leave a Reply