Uncategorized

Gwiazdy wychodzą z torbami z Gucci, Givenchy i o wiele więcej

Czy możemy dostać zbiorowe westchnienie od tych z was, którzy wciąż próbują wyjść z twojej śpiączki z jedzeniem? Podczas gdy wracamy do odzyskania z jednej zbyt wielu kawałków ciasta dyniowego lub jednych zbyt wielu zamówień internetowych, poświęcamy chwilę, aby zobaczyć, jakie torby celebrytki noszą w mieście na początku tego miesiąca. Zdjęcia z weekendu wakacyjnego jeszcze się nie pojawiły, więc ponownie odwiedziliśmy kilka snapów z wcześniejszego listopada, na które czekaliśmy na podzielenie się z wami wszystkimi.

Torby

Dzieci z grupy KPOP BTS wyjeżdżały za luźne, całkowicie przybijając styl lotniska. Louis Vuitton był w przeważającej mierze projektantem wyboru tutaj.

BTS
Seul, Korea Południowa

Louis Vuitton

Z serii Netflix The Politian, Judith Light została zidentyfikowana w pobliżu Central Parku w Nowym Jorku w granatowym garniturze i noszącym torbę Diana Heart Gabriela.

Judith Light
Nowy Jork, Nowy Jork

Torba Gabriela Hearst Diana

Na początku tego miesiąca Lady Gaga uczestniczyła w pokazie domu Gucci w Londynie, oczywiście w pełnym zespole Gucci. Nosił małą torbę Gucci Zumi.

Lady Gaga
Londyn, Anglia

Mała torba Gucci Zumi

Mary J. Blige została zidentyfikowana w Nowym Jorku, opuszczając swój hotel, wyglądający wyjątkowo elegancko w białym stroju w pełnym zimowym stroju. Nosił ukochaną woreczek Bottega Veneta.

Mary J. Blige
Nowy Jork, Nowy Jork

Torebka Bottega Veneta

Minęło trochę czasu, biorąc pod uwagę, że zameldowaliśmy się z Melanie Griffith, choć jest ona prawie nie do poznania, w pełni zamaskowana. Że Givenchy Pandora jest jednak martwym rozdaniem, ponieważ gwiazda została zidentyfikowana wcześniej.

Melanie Griffith
West Hollywood, Kalifornia

Givenchy Pandora

Morgan Stewart uczestniczył w 10. dorocznej gali Baby2Baby w Kalifornii. Miała na sobie asymetryczną sukienkę i nosiła satynową torbę przy rzędzie.

Morgan Stewart
West Hollywood, Kalifornia

Torba rzędowa Ascot

Piosenkarka „Best Friend” Saweetie została zidentyfikowana w Nowym Jorku, błogosławiąc nas oszałamiającą, błyszczącą klapą Chanel. Jej buty to także Chanel.

Saweetie
Nowy Jork, Nowy Jork

Chanel Flap

Larsa Pippen została zidentyfikowana w Craig’s z kumplami w West Hollywood, obchodząc jedno z urodzin jej kumpla. Nosiła torbę kasetową Bottega Veneta.

Larsa Pippen
Los Angeles, Kalifornia

Bottega Veneta Kaseta

Leave a Reply