Uncategorized

Jestem zakochany w najnowszej torbie Jodie Bottega Veneta

, kiedy Daniel Lee przejął Reigns od Tomasa Maiera w Bottega Veneta, zupełnie nowej Bottega. Boom Bottega został usłyszany w całym świecie mody. Marka nie była tak intensywnie odczuwana, zanim Lee dołączył do piętrowego włoskiego domu. A od czasu jego spotkania wydał hit po pożądanym hicie, jak woreczka i wyściełana kaseta. Torby Lee wydawały się być idealną równowagą klasycznego spotkania nowoczesnego z rzemiosłem i wysokiej jakości skóry pozostającej na czele jego toreb. Nie wspominając o kultowym splocie Bottega Intrecciato, pozostał na czele.

Bottega Veneta Mini Jodie
Via Bottega Veneta

1900 $

Następnie z Lee przyszła Jodie Bag, która oczywiście była natychmiastowym hitem, ukochanym przez celebrytów, wpływowych i naszego własnego zespołu. Ja sam też pożądałem, przypiąłem i mówiłem o trochę torbie Jodie. Jest to naprawdę oszałamiająca torba i emanuje, że klasyczny bottega z zaktualizowanym eleganckim wyczuciem. Jest to zaktualizowane podejście do klasycznej torby Bottega, dostępnej w wielu rozmiarach i kolorach i pozostaje na szczycie mojej (dostępnej) listy życzeń.

Bottega Veneta wyściełała Jodie

Ale jeśli jestem szczery, torebka, o której tak naprawdę marzę (jeśli pieniądze nie były przedmiotem), jest wyściełana Jodie Bottega Veneta. Niedawno zobaczyłem ten hodowany, wyściełany mini, który jest częścią linii Jodie i nie mogę przestać o tym myśleć. Jest wykonany z tej samej techniki intrecciato, ale ma wyściełaną skórę i zakrzywiony, prawie półksiężyc. Po prostu mam obsesję.

Bottega Veneta wyściełana Jodie
Via Bottega Veneta

4500 $

Uwielbiam to, że ta torba wygląda tak klasyczna Bottega, ale z zaktualizowanym, nowoczesnym akcentem. Wyściełana Jodie nie jest tak bardzo postrzegana, jak klasyka, a jej oferty kolorów są również minimalne, co czyni go bardziej pod wyborem radaru. Jednak cena jest znacznie podlegająca niż mini jodie, wynosząc 4500 USD w porównaniu z 1900 USD. Jakość i rzemiosło Bottegi uzasadniają jego ceny, ale wyraźna różnica w tym przypadku pozostawia mnie nieco zakłopotaną, ponieważ rozmiarem obu toreb jest podobna.

Pomijając cenę, który wolisz?

Leave a Reply