Uncategorized

Zapisz zielony dla Ciebie i ziemi

czuję, że jest tak powszechne, aby usłyszeć, jak ludzie przyczyniają się do pomocy planetę, ale często po prostu nie mają czasu, aby naprawdę zastanowić się, jak sami mogą pomóc. teraz z Dzień Ziemi, to naprawdę zaczęło mi toczenia kół o tym, jak mogę zrobić mój udział, aby przejść zielone, nawet w najprostszych sposobów, jak Carpooling i zakupy Targ rolnika. Szukałem w internecie i brainstormed kilka sposobów, że mogę pomóc planety, które są proste i dość łatwe do zrobienia. dołączyć przyczynę ze mną! Pomóżmy planeta, nawet w najmniejszych sposobów, aby dać z powrotem do tego, co nam dał.

Nie lekceważ swoich Toster:

To fantastyczne stworzenie było mi łatwo dostać się w zboczu. zamiast korzystania z kuchenką i wszystkie dodatkowe gazu i czasu, aby podgrzać posiłek, spróbuj popping go w Toster. Jakość jest takie same, a zwykle trwa krócej (zwłaszcza podgrzewania części). To wspaniałe, aby podgrzać resztki te frytki będą smakować świeży po raz kolejny!

Uzyskaj wielokrotnego użytku butelka wody:

Chociaż wszyscy wiemy to już ilość butelek wody stosowane na całym świecie, nie mówiąc już o USA, to potworne. A terrific większość z tych plastikowych butelek nie daj się recyklingowi i głowa prosto do kosza. Zamiast tego, spróbuj zakup wielokrotnego użytku, butelki z wodą, aby zabrać ze swoim gdziekolwiek jesteś. Niektóre butelki pochodzą nawet z przymocowanymi defuser co pozwala umieścić cytryny, ogórek lub nawet truskawki dać naturalny smak do wody.

Odłącz i wyłączać światła:

Kiedy nie używasz tych dodatkowych urządzeń, takich jak mikrofalówka, ekspres do kawy, telewizora lub komputera, odłącz je od ich źródła zasilania. Byłbyś oszczędzając sobie kilka dodatkowych dolarów, podczas gdy oszczędzanie energii. Aby uczynić to prostsze, dołączyć te elementy do listwy zasilającej, a kiedy nie są używane, należy odłączyć całą listwę zasilającą. Również, gdy nie jesteś w pokoju lub określonej części domu, wyłączyć te światła. Będziesz oszczędność jakąś zmianę na swoim rachunku za energię elektryczną następnego i optymalizacji żywotność swoich żarówek.

Oczyść swój samochód:

Co? oczyścić mój samochód? ale mam drugą szafę tam! żartuję. ale czyszczenie swój samochód i wyjmując wszystko, co bezużyteczne śmieci, które mogą być przechowywane w innym miejscu przyczyni się do zapalniczki samochodu, który z kolei zużywa mniej gazu. Kto nie lubi o czystej samochód tak? (Polecam utrzymując koło zapasowe chociaż)

BYOB:

Przynieść własne torby, gdy uruchomiony posyłki. Niektóre duże miasta, takie jak Chicago, wprowadziły już politykę, która promuje klienci przynoszą własne torby, aby pomóc wyeliminować odpady z tworzywa sztucznego. niektóre z tych sklepów sprawiają, że zakup torbę wielokrotnego użytku dla swoich przedmiotów.

Kup amerykańskim wykonane towary:

Jest to jeden z najprostszych sposobów, konsumenci mogą iść zielony kupując lokalne. Korzyści ekonomiczne wynikające z coraz produkty wykonane w USA są dość oczywiste, ale wpływ na środowisko jest równie istotna. Aby uczcić Dzień Ziemi, oto pięć powodów coraz amerykańskim wykonane pomaga środowiska.

Rzeczy wysyłają krótszy dystans. Ten wykorzystuje mniej energii w postaci paliw kopalnych, zmniejszenie ilości wytwarzanych emisji.

Produkt wyprodukowany w USA są pod wykonalnych wskazówek, które zabezpieczają nasze wody, powietrza i ziemi.

produkty amerykańskie roboty podlegają surowszych przepisów testowych. Toksyny, takie jak ołów i chrom, często znaleźć w artykułów gospodarstwa domowego, nie tylko zagraża naszemu zdrowiu, zanieczyszczają one środowiska.

Wydawanie pieniędzy na dużo więcej jakości, trwałe produkty oszczędza odpadów w porównaniu do uzyskania produktów jednorazowego użytku, które muszą być często wymieniane, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Zakup zrównoważony wytwarzane produkty amerykańskie roboty pomaga wspierać rosnący sektor zatrudnienia: zielone technologie.

Istnieje wiele innych sposobów, aby przejść na zielono w domu i na zewnątrz. I te pomysły przewidziane były najłatwiejsze dla mnie, aby dostosować się w moim życiu i dla mojej rodziny, jak również. Dobre prowadzenie domu ma bardzo ciekawą listę sobie, że ja polecam Ci sprawdzić. Innym ciekawym lista z Greatist oszczędza i planety niektóre zielone. Dzień Ziemi zbliża się 22 piątek, kwietnia. Wyjdźmy razem i umieścić nasze wysiłki, aby pomóc naszej planecie i dać z powrotem do tego, co nam daje.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

To znacznie bardziej neutralne niż czarna torba!?! 15 stycznia, 2022 tys
Moda Aktualności … todayOctober 4, 2015In “Moda”
Jest dla Ciebie torba Hobo Crossbody? 23 stycznia, 2022 tys. “Wschodzących projektantów”

Leave a Reply