category

Treesje rozprzestrzenia miłość…

Reżyserujemy nasze wywiady z Walentynki. Mamy nadzieję, że wszyscy czerpaliście przyjemność z tego, co musieliśmy przynieść tyle, ile z przyjemnością dostarczyliśmy treści! Dzisiaj mamy świetne odpowiedzi od kilku wspaniałych projektantów w Treesje. Sheila Dardashti i Laura Darrah dostarczyli wgląd walentynkowy, abyś mógł zyskać przyjemność poniżej.

Jakie są twoje niezapomniane Walentynki? Najbardziej pamiętny Walentynki, jakie oboje pamiętają, to nasze okresy przedkrenowskie. Zabraliśmy naszych mężów Chris i Page na ultra ekstrawagancką wycieczkę na Bali. Tam, gdzie mieliśmy obiady świecowe na brzegu, masaż par po kilku butelkach białego wina (które gorąco polecamy), długie dni na plaży Kuta i uzupełniamy to romantyczny pobyt w lesie deszczowym Ubud.

Walentynki, przesadzone, przesadzone lub dokładnie tak, jak musi być i dlaczego? Oboje uważamy, że Walentynki są dokładnie tak, jak muszą być, ponieważ dziewczyny muszą być rozpieszczane przez ich miód !!

Jakie masz plany na Walentynki w tym roku? Laura i ja mamy randki z nową „kochanymi” naszego życia; Mała Joelle Sheili (3 miesiące) i Laura’s Little Hawkens (3 miesiące) !!! Nasi mężowie mają specjalne dni, które planują nas zepsuć !! Ponieważ jest to bardzo potrzebne; .. będziemy Cię informować o szczegółach !!!

Jaki jest najlepszy prezent Treesje na Walentynki? Czemu? Najlepszym prezentem na Walentynki jest Asher w Fushia i Hendrix w Black Shine;. To są Laura i ja ulubione torby sezonu. Uwielbiamy konsystencję tej ultra luksusowej błyszczącej skóry jagnięcej. Kolejną zaletą tych toreb jest to, że są to najlepsze połączenie swobodnej i ostrej torby, którą można nosić z dnia na noc.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić niesamowite projekty Treesje!

Leave a Reply