category

CC 108: The Unapologetic Spender

W dzisiejszych konfesjach szafy spotykamy kolekcjonera po latach trzydziestych, który niedawno opuścił swoją kolekcję z 30 toreb do zaledwie 12. Nie boi się sprzedawać toreb, dając im nowe życie i nowy właściciel, jeśli jeśli jest nowym właścicielem, jeśli jeśli jest nowym właścicielem Nie czuje ich już, te części spowiednikowe z torbami, których nie używa, ale rzadko robi to w kupowaniu nowych zakupów. Na jego kolekcję wpływa miłość do sztuki i mody, a zwłaszcza ten luksusowy kochanek ma pożądanie specjalnych elementów pasa startowego. Następnie ten spowiednik chce złapać sezonową wersję słynnej drobnej Malle Louisa Vuittona, choć przytacza Chanel jako jedną z najważniejszych marek w swojej kolekcji. Nieprzepustowy spend, który ma tendencję do faworyzowania niektórych marek, dziś głęboko nurkujemy w nawykach zakupów tego spowiedzi! Przeczytaj pełny CC i nie zapomnij przesłać własnego!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 38
Tożsamość płciowa: mężczyzna
Lokalizacja: Westfield, Indiana
Zawód: pożyczkodawca hipoteczny
Przemysł: nieruchomości
Wynagrodzenie: 100 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 275 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? Nie

Jak dużo torebek posiadasz? 12, kiedyś miał 30

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Chanel Kid Bag (3)
Plecak Chanel Cocoon
Hermès Jypsiere 37 cm
Louis Vuitton Petite Malle
Torba Louis Vuitton Aviator
Plecak worku siodłowego Dior
Dior Rimowa Trunk

Ile warta jest Twoja kolekcja? 55 000 $

Jaka jest Twoja droga torba? Prawdopodobnie Hermès Jypsiere, ale okropny, ponieważ jest przerwany i sprzedaje na rynku wtórnym w sklepach konsygnacyjnych za 4000–5000 USD.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Chanel jak dotąd. Utrzymuje swoją wartość lepszą niż wiele marek. Moim bardzo kluczowym elementem jest limitowany element pasa startowego, którego oszalałem, szukając. „Salzburg Collection 2014/15” duży dzieciak z najlepszym zarządzaniem i łańcuchem splecionym w skórę w wielu kolorach. Sprzedaż za 7600 $, kazałem komuś za to zaoferować 10 000 $, ale z szacunkiem odrzucił. Teraz siedzi w mojej szafie nieużywanej.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów i co to było? 19 lat, Louis Vuitton Olav PM… najgłupszy zakup w historii. kupa śmiechu. Mała kwadratowa torba – ledwo trzymałem, ale byłem wtedy zachwycony.

Czy jest pewna torba, którą chcesz kupić następny? Jestem wielki na torbach, więc prawdopodobnie kolejny Louis Vuitton Petite Malle, ale nie jest klasyczny. Naprawdę uwielbiam aspekt inżynierii i historię tej torby.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość sentymentalną? Mój plecak Chanel Cocoon, to był mój pierwszy kawałek Chanel i przypomniałem sobie, jak kampania reklamowa dla niego z piosenkarką Lily Allen. Przed zakupem miałem zdjęcie jako mój ekran i tapeta, a nawet jechałem, aby zobaczyć je w sklepach przed jego zakupem. To naprawdę zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

Czy czujesz, że twoje torby zmieniają postrzeganie przez ciebie ludzi lub jak jesteś traktowany? O tak !!!… Nie jestem snobem i nie pochodził z pieniędzy – fakt, że byłbym pierwszą osobą, która wpłynęła na kogoś, kto wydał pieniądze na dobrą torbę. Dostaję je specjalnie za własną miłość do sztuki i mody, aby nie pokazać. Wielu moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego je kupuję, ponieważ prawie nie używam żadnego z nich, po prostu siedzą zbierając kurz.

Zakupy

Jak często dostajesz nowe torby? 2-3x rocznie wydaje mi się o wiele więcej na buty i akcesoria.

Które sklepy najczęściej często? Sklepy Vegas w Wynn lub Rodeo Drive.

Czy dostajesz kiedyś używane torby? Gdzie się używasz? Otrzymałem torbę dżinsową Louis Vuitton Sunburst… idealny stan za około 1600 $. Nie jestem pewien, co pierwotnie poszło, ale jest to najlepsza torba na siłownię. Jak stwierdziłem, że miałem 30 torebek.

Sprzedałem wszystkie inne torby Fashionphile. Givenchy XL Phantom, Pandora i Antigona… Chanel mały chłopiec, torba do kręgli kokonowej, Louis Vuitton Stephen Sprouse Neverfull itp. Nie złamałem nawet, ale musiałem być kochani przez innych.

Czy sprzedajesz stare torby, aby zapłacić za nowe zakupy? Chyba odpowiedziałem na to wcześniej… lol, ale tak, jeśli nie czuję torby, stylu, marki, czas, aby iść. Ale nigdy o nowych torbach.

Fashionphile ułatwiło mi rozstanie się z tymi torbami, na które spędziłem dużo czasu i pieniędzy na polowanie.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Wcale nie… Nie mam żadnych mediów społecznościowych, więc nie nadążam za wpływowymi.

Czy uważasz inwestycje na zakup torby? tak. Moja pierwsza torba dla dzieci zabrała 4200 $, ta sama torba ma teraz 6000 $… 6200 $ z LOL podatkową z mojej ostatniej torby dla dzieci, które dostałem kilka miesięcy temu.

Kto wpływa na twoje podejmowanie decyzji? Moja pożądanie nowych dopasowanych akcesoriów… Wrzucę strój i pomyślę sobie: „Potrzebuję tej torby w tym rozmiarze i kolorze”.

Zwykle prowadzę własne badania, ale trzymam się moich ulubionych marek do niektórych przedmiotów. Nie poszedłbym do Louboutin po bagażnik lub Cartier na buty.

Czy relacje sprzedażowe są przyczyną twoich zakupów? bardzo tak. Pochodzę ze środowiska sprzedaży… bardzo ważne jest, aby te relacje w przeciwnym razie powodzenia FindiNg tych poszukiwanych elementów pasa startowego.

Moi przedstawiciele zwykle wiedzą, co lubię i wyślą mi zdjęcia przedmiotów, które, jak sądzę, chciałbym.

Dlaczego czerpiesz przyjemność z zakupów, poza zdobywaniem czegoś nowego? Ludzie, że jestem najgorszym kupującym oknem, przedmiot musi dosłownie zwrócić moją uwagę i sprawić, że poddeszcze mnie, żeby ją zdobyć.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś otrzymał gorszą usługę w sklepie lub butiku ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Tylko w Cartier… są bardzo niewiarygodne, jeśli nie ociekasz już futrzami i biżuterią.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Połączenie mnie i mężulek.

Czy odkładasz budżet na zakupy w torbie? Zwykle będę miał na uwadze, że nie przekroczy ponad 6000 USD, jeśli jest to dużo. Ale to raz w roku, albo mogę to podzielić na 6 par czerwonych dna i uciec od o wiele więcej wydatków.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie stać Cię na projektant? Nigdy nie mogłem się do tego zmusić. Jeśli nie mogę sobie pozwolić na prawdziwą torbę, nie rozważę tego, pod koniec dnia oszukuję tylko siebie i mam o wiele więcej szacunku i godności, aby mieć torbę, identyfikuj, jak jestem pewien siebie wartość.

Czy kiedykolwiek ukrywałeś zakupy od swojego znaczącego innego? Shhhhh… Nie otrzymuję budżetu Chanel z moim bonusem. kupa śmiechu

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby pozwolić sobie na torbę? Podziel zakup na dwie maksymalne karty wyników kredytowych… i złożył wniosek o 3. z Nordstrom LOL… to notatki.

Czy uważasz, że Twoje zakupy są kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś zmagał się z uzależnieniem od zakupów? Tak i nie .. Niektórzy ludzie grają pieniądze, po prostu lubię je widzieć w mojej szafie.

Reszta

Jakieś inne drogie hobby lub pasje? Buty i okulary. Jestem frajerem czerwonych dna i okularów przeciwsłonecznych

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Nie czuj się źle ani winni w stosunku do worków konsygnacyjnych. Sprzedałem torbę Chanel Kid tydzień po tym, jak dostałem ją w Vegas bez wiedzy i pamięci i nie mogłem jej zwrócić, ponieważ brakowało identyfikacji. 3200 $ i sprzedałem to Fashionphile za 1700 $, które sprzedały za 2400 $. Chodzi mi o to, że każda osoba musi być w stanie zdobyć to, czego chce, nowa lub użyta, nadal spełnia pustkę, która daje motywację do robienia tego, co trzeba zrobić ponownie.

Na koniec nie możemy zabrać ze sobą pieniędzy i na pewno nie działało tylko po to, aby zostawić to komuś innemu.

Leave a Reply