Uncategorized

Antik Batik stawia wyjątkowy obrót na łańcuchu

, jak fringe, a także stadniny, zarysowanie łańcucha jest jeszcze jednym wzorem, który szybko tracą ciężką parę. Bardziej prawdopodobne jest, że pozostanie w pobliżu niż pozostałe odtąd praktyczne naturalne paski łańcuchowe, jednak łańcuch jako aspekt stylu może stać się nieco nudny. Do tej pory.

Torba na ramię Antik Batik Anka 1 nakłada łańcuch drobnych gagów do innowacyjnego wykorzystania z niezwykle skomplikowaną płaską łańcuchową, która jest długą metodą w kierunku jazzowania tego, co może być męczącym zamszowym hobo inaczej. Gdyby więcej projektantów było tak innowacyjnych z dokładnie tym, jak wdrożyli wzorce (nawet nieco przestarzałe), moje zadanie byłoby znacznie łatwiejsze.

Torby Antik Batik są często nieco hipisowe dla mojego zdecydowanie punkowego smaku, jednak nie mogę pomóc, tak jak ten. Łańcuchowe grzywy, takie jak to, co widzimy z tego hobo, jest nieco dziwne, jednak uważam, że jest to konieczne w tej sytuacji, aby zrównoważyć projekt. Wpływ łańcucha prawie wydaje się być metalicznym SpiderWeb, a także mam na myśli to w najlepszej możliwej metodzie. Ta torba znajduje się od każdego rodzaju ozdoby łańcucha, które widziałem niedawno, a także ceny, tego rodzaju osobliwość jest raczej umową. Kup z Net-A-Porter za 470 USD.

Leave a Reply