category

Poszukiwani członkowie marki Purseforum uwielbiają: torebki Massaccesi

Sprawdziłem każdy komentarz na tej stronie, a także jednym z powtarzających się komentarzy jest odwiedzający szukające nowych marek. Wszyscy rozumiemy, że ma marki torebki, a także chociaż wiele z nas lubi je, a także przychodzi na tę stronę, podobnie jak coś nowego. Poza tym jesteśmy entuzjastami torebki, a także wiele razy, abyśmy chcemy przynieść, a także pokazać nową markę. Wiele nowych marek idzie ścieżką pokładania torb na ramionach na każdym wpływającym, a także gwiazdom, jednak jest coś tak czystego w wątku Massaccesi na TPF. Ta marka jest dość nieznana w naszym kochającym torebce rogu Internetu, oddany wątek masacji ma ponad 1880 stron z ponad 28 200 odpowiedziami. Fani marki wierzą w jej torby, a także twórcę, że kilku członków błagało mnie, aby podzielić się nią z innymi aficjami torebki na świecie. Oprócz marki, która pozostaje wierna korzeniom rzemieślniczym, wraz z twórcą, którego entuzjazm w jego dziełach musiałem przyjrzeć się głębszym, a także udostępnić.

Zawsze stwierdziłem, że nasi członkowie torebki zajmują najbardziej dobrze poinformowane w świecie torebki. Jeśli chcesz zrozumieć coś o konkretnej torbie, przejdź do naszego forum. Możliwości są nie tylko rozumieją znacznie więcej niż większość, często rozumieją znacznie więcej niż sami licznych współpracowników handlowych. Dokładnie to samo można określić na mascce marki.

Niedawno marka miała do czynienia z poważną prawdą, że trzeba powstrzymać produkcję, ponieważ rosnące koszty operacyjne, szczególnie w sposobie tworzenia swoich torb. Chciałem dowiedzieć się znacznie więcej o marce, aby ci pokazać, więc skontaktowałem się z twórcą Marco, aby zapytać go o pewne obawy, oprócz wyróżnienia nowej marki do odkrycia.

Trzeba przyznać, że Marco nie wydał dużych pieniędzy na eleganckie kampanie reklamowe, aby zaprezentować swoje projekty. Osobiście chciałbym zobaczyć jego torby osobiście do dotknięcia, trzymania, a także zbadania – torba w moich rękach robi więcej, szczególnie dla marki, której nie znam, niż tylko ocena online. Mogę ci powiedzieć, że niezliczeni członkowie forum stali się pobożnymi miłośnikami masekcji.

Style są czyste, a także ze zdjęć, które można powiedzieć, że skóra jest wyjątkowo luksusowa. Nazwa marki można znaleźć w torbach, jednak nie w sposób na twarz. Moimi osobistymi ulubionymi są Aurora, Luna, Zhoe Legend, a także Rua Angelica.

Opowiedz nam o tym, jak zacząłeś w świecie torebki:

Oficjalnie zacząłem pracować z tatą w 1990 roku, kiedy miałem 18 lat. Naprawdę zacząłem odkrywać dokładnie, jak pracować ze skóry, kiedy byłem jeszcze dzieckiem. Mój tata przeszedł na emeryturę pod koniec 2001 roku, a także zacząłem zarządzać masacją peletteria na początku 2002 roku Produkcja torebek na zamówienie. Produkcja mojej własnej marki była rodzajem naturalnego rozwoju naszego rozwoju technicznego poza naszym głębokim zrozumieniem wszystkich konwencjonalnych umiejętności potrzebnych do stworzenia wysokiej jakości skórzanej torebki. Rozumiem niezwykle głęboko rynek akcesoriów modowych, a także dokładnie rozumiem, jak dziś rządzą to pokręconymi wytycznymi, których nie dzielę, więc poradziłem sobie z działalnością Massaccesi z punktem widzenia firmy, ponieważ wyjątkowo pierwszy dzień, był nieco wyjątkowy. Jestem całkowicie przekonany, że przychody nie mogą wszystkiego wytyczyć. Istnieją pewne rzemiosła, które mogą istnieć tylko, jeśli zostaną opracowane z niezwykle ogromną miłością, entuzjazmem, a także szacunkiem tego, co skończyłeś. To jak skarb, który otrzymujesz, dbasz, a także pozostawiasz kolegom na przyszłość. Do pracy ta metoda wymaga ogólnego, a także głębokiego zaangażowania, jednak codziennie czuję, że każda osoba, która otrzymuje od nas torbę na zamówienie, odczuwa trochę tego oddania. Uważam, że to właśnie sprawia, że ​​Massaccesi jest tak różny i wyjątkowy. Właśnie tutaj, w MM, aby każdy klient był szczęśliwy, że przyniósł jedną z naszych toreb, jest rodzajem mantry. Zawsze jest to nasza pierwsza zasada. Dlatego dbamy o naszych klientów 7 dni w tygodniu, często nawet gdy tutaj we Włoszech jest późna noc. Mamy głęboki szacunek dla naszych klientów, więc każda żądanie bitów, każde szczegóły staje się dla nas niezbędne, a także robimy wszystko, co możliwe, aby wyprodukować to, czego oczekuje od nas każda dama, a nie to, czego chcemy nosić.

Jestem całkowicie przekonany, że przychody nie mogą wszystkiego wytyczyć.

PB: Ostatnio miałeś do czynienia z trudnościami pieniężnymi. Czy możesz podzielić się tym, a także twoimi planami na przyszłość?

Nie mogę tego ukryć, z punktu widzenia pieniężnego, moja metoda pracy jest zarówno „zorientowana na klienta”, a także nie jest niezwykle opłacalna. Ograniczyło to tak wiele możliwości inwestowania w reklamę, a także na nasz rynekZwiększone niezwykle mniej niż mogło to zrobić. Latem 2018 wydawało się, że nie było nadziei pieniężnej dla MM, a także byłem przygotowany na zamknięcie firmy. Kiedy ujawniłem, że musieliśmy przestać przyjmować zamówienia, otrzymaliśmy tak ogromną ilość zamówień od naszych klientów, że musiałem wstrzymać każdą decyzję. Reakcja klientów była tak silna, intensywna, a także serdeczna, że ​​okazało się, że było szalone, aby powstrzymać tak interesującą, jak i uzależniającą pracę, jak moje torebki masacje.

Dzisiaj z pewnością wciąż staram się odkryć wsparcie pieniężne dla firmy, jednak obsługa MM jest duża, więc możliwe było ponowne uruchomienie produkcji nowych stylów, ponownego uruchomienia pracy na stronie, aby zrobić trochę reklamy, a także do pracy Nowe fascynujące nowe prace na sezon AW 2019-20.

Ceny toreb, które widziałem, wszystkie są poniżej 500 €. Marco zapewnia odwiedzającym Purseblog 20% ​​zniżki na kod do 6 października. Przejdź do Purseblog (wszystkie czapki) przy kasie, aby uzyskać 20% zniżki na zamówienie! Kupuj torebki MassAccessi pod tym linkiem, a także pamiętaj, że możesz wysłać e -mail do Marco, zamówienia@marcomassaccesi.it, ponieważ zapewnia on również fundamentalne personalizacje.

Angelica w Port Merinos Calf

Aurora w metalicznym cielęcy Wisteria

Luna w białym + żółtym cielę

Muse Midi w Bluette Pompei Calf

Mini Zhoe w metalowym cielęcy Wisteria

Leave a Reply