category

Alexander Wang wraca do swoich korzeni czarnych torb na jesień 2015

Jeśli śledzisz Alexandra Wanga za znacznie więcej niż sezon lub dwa, szanse na to, że wiele torb, które wysłał na pas startowy jesienią 2015 W tym tygodniu będzie ci wyglądać znajomo. Nie chodzi o to, że w większości ponowne proporcjonalnie przyjmuje dwa jego popularne kształty, Rocco, a także Emile, jednak ponieważ były czarne, ponieważ wszystkie popularne torby Wanga zaczęły być.

Niewielu współczesnych projektantów jest tak samo starannie kojarzonych z kolorem, jak Wang z czernią, a jego pokaz był wykąpany praktycznie w tym sezonie w tym sezonie, w tym torbów. Były one również do noszenia, a także konsumenckie w sposób, w jaki worki pasa startowe Wanga zwykle nie są; Ma tendencję do wybierania czegoś wysoko myślącego, a zarówno koncepcyjnego dla pasa startowego, czekając, aby odsłonić swoje znacznie więcej worków przemysłowych przez mniej efektowne możliwości.

Nie wiem, jaka jest sprzedaż akcesoriów Wanga, jednak sądzę, że są one w większości silne, ale nie rosną tak szybko, jak wtedy, gdy Rocco było nowym hitem. Metoda akcesoriów zorientowanych na konsumenta na wybiegu może być sposobem na wzbudzenie zainteresowania, jednak prawdziwą naprawą problemu jest stworzenie nowej gorącej torby. Wang jest to zdolne, jednak nie ma go w tak wielu starych ulubionych.

[Obrazy za pomocą Vogue UK]

Leave a Reply