Uncategorized

4 powody, dla których powinieneś posiadać torbę Monogram Louis Vuitton

Piętrowana historia

Jeśli chodzi o designerskie torby, Louis Vuitton to nie tylko jedna z najstarszych marek designerskich (pokonanie Chanel, Dior, Fendi, Prada i innych), ale jest także jednym z najbardziej rozpoznawalnych domów na świecie. Posiadanie torby Louis Vuitton (szczególnie szybki, Alma lub Noé lub Keepall) jest jak posiadanie bogatej historii mody. Niektóre z najwcześniejszych projektów Louisa Vuittona, podobnie jak wspomniane wcześniej torby, są nadal istotne i ukochane dzisiaj (i nie bez powodu). Zakup jeden z tych stylów wiąże się z bezpieczeństwem, że twoja torba nigdy nie wyjdzie z mody.

Louis Vuitton Speedy
przez Fashionphile

KUPUJ TERAZ

Wartość odsprzedaży

Istnieje powód, dla którego kolekcjonerzy cenią tak zwaną Świętą Trójcę Torebek (Chanel, Hermès i tak, Louis Vuitton), patrząc na zakup torebki wyłącznie z celu inwestycyjnego. Torby Louisa Vuittona, a zwłaszcza torby monogramu, mają tendencję do utrzymywania wartości (a nawet zwiększania wartości) niż jakakolwiek inna marka. Style mogą zachować lub zwiększyć wartość nawet o 119% zgodnie z realę. Rosnące ceny mają również duży wpływ na ROI. Ponieważ Louis Vuitton, podobnie jak większość luksusowych marek, podnosi swoje ceny co najmniej raz w roku, ten szybki 30 kupiłeś w 2010 roku za 690 USD, która jest teraz sprzedawana za 1160 USD.

Louis Vuitton Alma
przez Fashionphile

KUPUJ TERAZ

Trwałość

Powlekane płótno Louisa Vuittona jest jednym z najtrwalszych materiałów w grze. Pierwotnie stworzony do użytku na pniach podróży marki, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych materiałów w szeregu Louis Vuitton. Nawet ludzie, którzy nie są prawdziwymi fanami marki, znają historię i kunszt stoi za tym klasycznym materiałem. Trwałość materiału nie powinna być tak zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że pnie podróży w ciągu dnia potrzebne do wytrzymania dużo zużycia. Jest nie tylko dość odporny na zadrapania, ale także wodoodporne, więc możesz chwycić i iść i nie martwić się o niemowlęcie.

Louis Vuitton Noé
przez Fashionphile

KUPUJ TERAZ

Monogram Canvas = cassic teraz i na zawsze

Ostatnim i najważniejszym powodem, dla którego powinieneś zainwestować w płótno Louis Vuitton Monogram, jest to, że od ponad 100 lat pozostaje klasykiem. Został stworzony przez syna Louisa Vuittona, George’a w 1896 roku i już udowodnił, że przetrwa próbę czasu, więc możesz mieć pewność, że twoja torba nigdy nie wyjdzie z mody. Pozostanie ponadczasowej ikony, która będzie kochana i używana przez dziesięciolecia i pokolenia.

Leave a Reply