Uncategorized

Po prostu nie mogę się dostrzec: gwiazdy, a także ich torby Sella

Tod’s zachwycały się odrodzeniem popularności wśród celebrytów w ciągu ostatnich kilku lat, a także uczucia celebrytów wyraźnie nie zmuszają żadnego czasu wkrótce. Torka Sella TOD sprawiła, że ​​jej metoda niedawno uczyniła ramionami wielu listerów, mimo że nie jest to okropnie nowy projekt. Wiele z tych kobiet jest zagorzonymi entuzjastami TOD. Na przykład Katie Holmes była „wczesnym adapterem” torby falowej Toda, a jej poparcie było ogromnym szoferem popularności torby w 2016 roku.

Podczas gdy fala zdecydowanie się skręciła, marka zainteresowała naszym zainteresowaniem (i celebrytów) z wieloma wariantami fali, oprócz kilku innych fascynujących (ale wyraźnie drugorzędnych) stylów w następnym roku. Jednak teraz torba Sella wydaje się wyjątkowo pozycjonowana jako torba „It” z 2018 roku Toda. (Jest już wersja Pythona. Zauważysz, że zarówno przód, jak i tył torby są niezwykle wyraźne.

Istnieją dwie struktury Sella, a obie są dostępne w kilku rozmiarach. O wiele bardziej sztywna wersja kosztuje 2165 USD za pośrednictwem Farfetch, jednak jeśli podoba Ci się bardziej miękki, a także o wiele bardziej nieudany wybór TOTE, masz szczęście: wersja w fundamentalnej czerni jest obecnie w sprzedaży za 906 USD za pośrednictwem Farfetch.com .

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes

Penelope Cruz

Cate Blanchett

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra

Leave a Reply