category

CC 97: Entuzjasta torby budżetowej oszczędzają dla jej pierwszego Hermès

W dzisiejszej części sponsorów garderoby zadowolamy eksperta reklamowego w średnim wieku, który wierzy w siłę trudnej pracy, a także trudniej budować to, czego chcesz! Chociaż ten spowiednik lubi wysokiej klasy torby, takie jak reszta z nas, nie jest znaczącym nabywcą, a także wierzy w kupowanie wysokiej jakości, a nie ilości. Jej sposób myślenia na rzecz oszczędzania toreb jest wyjątkowo godna podziwu, a także dzieli się swoją mądrością, a także głupią formułę oszczędzania na wszystko, co najpierw, a także twoje torby. Ta spowiedź wierzy w kupowanie toreb w celu świętowania kamieni milowych lub podczas podróży, a także wiele elementów w jej kolekcji jest związanych ze specjalnymi wspomnieniami w jej życiu. Podczas gdy Chanel jest jedną z jej marek, obecnie oszczędza na swoją pierwszą torbę z Birkin, a także wybrała do kochanej ścieżki, ponieważ ma swoje kochające torbę serce na określone. Sprawdziłem pełne CC poniżej, a także nie pamięta o przesłaniu własnego.

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 36
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: San Francisco Bay Area, Kalifornia
Zawód: dyrektor marketingu
Przemysł: oryginalny nieruchomość, a także zarządzanie inwestycjami
Wynagrodzenie: 215 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 465 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? Nie

Jak dużo torebek posiadasz? 20

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Niedawno „wyczyściłem” moją garderobę, a także oferowane torby, których już nie używam. „Kurator” moją kolekcję, aby zachować ją bardzo niewiele, jak zawsze wierzę pod względem kosztów na zużycie, a także długą wartość „inwestycyjną”.

Co do współczesnych marek:
Używam Everlane Totes do pracy, a także zapobiegam użyciu designerskich toreb do pracy. Mam ich pojemniki w neutralnych kolorach, takich jak beż, czarny i merlot. Mam również właściciel torby kontenerowej Mansur Gavriel Flamma w średnim rozmiarze, jednak tak naprawdę nie używam jej tak dużo. Mam kilka torebek Kate Spade, które używam do podróży, a także na średnią torbę Longchamp Le Pilage, którą wykorzystuję jako torbę na pieluszkę dla mojej niemowląt. Mam też kilka toreb Furla.

Oszczędzam, a także plan budżetowy dla moich projektantów zakupów torb każdego roku. Moim preferowanym jest Chanel, jednak obecnie oszczędzam na mojej pierwszej torbie Hermès Birkin w 35 cm. Zostanę wyprzedzony, biorąc pod uwagę, że mam określony kolor i sprzęt, którego szukam.

Moja obecna kolekcja toreb projektantów jest następująca:

– Chanel m/l tradycyjna klapa w skórze kawiorowej ze złotym sprzętem
– Vintage Little Beige Tradycyjna klapa (pojedyncza klapa)
– vintage pionowe jumbo (z 24 -karatowym złotym sprzętem!)
– Vintage Little Red Tradycyjna klapa (pojedyncza klapa)
– Tiny Coco Manage in Chevron So Black (moje najbardziej aktualne wydanie!)
– Louis Vuitton Tiny Pochette w Damier Azur
– Akcesoria Louis Vuitton w Damier Ebene
– Louis Vuitton Keepall Bandoulier 45 w monogramie
– Louis Vuitton Vintage Alzer 70 Trunk
– Louis Vuitton Quick 30
– Chanel Vintage Bag

Ile warta jest Twoja kolekcja? około 38 000 $

Jaka jest Twoja kosztowna torba? Stwierdziłbym, że najbardziej kosztowną torbą jest moja tradycyjna klapa Chanel M/L, którą dostałem w sklepie Rue Cambon w Paryżu po ukończeniu szkoły serwisowej. Właściwie był to prezent od mojego męża. Louis Vuitton Alzer 70 obecnie sprzedaje za znacznie więcej niż 10 000 USD, biorąc pod uwagę, że mój był rocznik, dostałem to za mniej.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Chanel m/l tradycyjna klapa ma znaczenie, ponieważ a) To była moja pierwsza torba Chanel, a także b) był to prezent od mojej drugiej połowy podczas naszej pierwszej podróży do Paryża po tym, jak dostałem M.B.A. Świętuj razem wielki kamień milowy.

Chanel Tiny Coco Top zarządzanie tak czarnym w Chevron jest również wyjątkowy, ponieważ był to również prezent od mojej drugiej połowy po osiągnięciu jednego kamienia milowego dla mojego zdrowia.

Stwierdziłbym, że podoba mi się mój stary pnia LV, ponieważ zawsze chciałem wykorzystać go jako projekt w mojej szafie. Podróżowałem na arenie międzynarodowej z moimi torbami, a także tak wyjątkowe, zabawne wspomnienia z nimi. Podobnie dostałem SLG w sklepach Chanel na całym świecie, aby pamiętać o każdej na całym świecie.

Obecnie jestem w mojej podróży Hermès, a mam nadzieję dodać torbę Birkin do mojej kolekcji.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? Nie jestem pewien, czy instruktor liczy się jako jeden, ale dostałem moją pierwszą torbę instruktorską na studiach, a także byłem z tym pochłonięty przez kilka lat. Jeśli to się nie liczy, pierwszą oryginalną torbą projektantów była moja Louis Vuitton Quick 30, którą moja mama dostała dla mnie, kiedy dostałem swoje pierwsze prawdziwe zadanie po studiach. Dostaliśmy go w sklepie LV na Rodeo Drive (LOL!)

Czy jest pewna torba, którą chcesz kupić następny? TAK! Podjąłem decyzję o dodaniu Birkina 35 do mojej kolekcji. Przez najdłuższy czas wierzyłem, że pragnę torby KellyMoże poczekać, jak i chciałby dodać vintage Kelly. Po wielu rozważeniach i badaniach uważam, że torba Birkin będzie doskonałym dodatkiem. Jest to doskonała praca, a także kunszt, nie ma sobie równych, nie wspominając o historii marki i tak dalej. Absolutnie staram się wyprzedzić, ponieważ podjąłem decyzję o kolorze, rodzaju skóry, a także sprzętu, a także nie chcę czekać, aż będę „zaoferowany” dokładnie to, czego chcę. W międzyczasie nadal będę kupować szaliki, biżuterię modową, a także buty w Hermes, jednak nie chcę zagrozić tego, czego chcę dla mojej torby z Birkin.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Jak wskazano powyżej, jest to moja tradycyjna torba Chanel M/L, a także mały górny uchwyt Coco. Reprezentują najważniejsze kamienie milowe osiągnięte do tej pory.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie tego, jak jesteś traktowany? Rzeczywiście, a także nie. Nie przynoszę designerskich toreb do pracy ani o nich rozmawiają, ponieważ ludzie zakładają, że lubisz marki i logo tylko dlatego, że. Badam historię tych marek, a także naprawdę doceniam to, co oferują. Lubię torebki chanel, ponieważ podoba mi się ta metoda, a także podobnie są niewiarygodnie długotrwałe (nie miały ostatnio żadnych problemów, jakie inni mają). Podobnie jak budżet, a także inwestuję, a także nie mam na to obowiązku finansowego. Wierzę, że ludzie otrzymują niewłaściwą koncepcję, że jesteś „powierzchownym” lub „popisywaniem się” lub „nie jesteś świetny z pieniędzmi”, jednak jest to dalekie od prawdy. Posiadam oryginalny nieruchomość, inwestuję zarówno w akcje, jak i oszczędność, a także w budżet. Opracowuję fundusze na torbę designerską, aby zaoszczędzić na tym, czego chcę. Badam studia, ciesząc się filmami na YouTube, a także czytając artykuły torebki, a także wszystko. Nic nie jest dla mnie impulsywne. Zwykle są to miesiące oszczędzania, a także badań.

Biorąc to pod uwagę, absolutnie zapobiegałbym wprowadzić designerskie torby do pracy, ponieważ mają one wpływ na to, jak jesteś traktowany. Nawet jeśli jesteś szefem działu lub partnerem w firmie, może nie być świetne dla morale zespołu i/lub może zapewnić złe wrażenia. Jest to godne pożałowania, jednak ludzie oceniają z niewłaściwych powodów.

Zakupy

Jak często dostajesz nowe torby? Staram się to zrobić, jednak w ciągu ostatnich 3-4 lat stwierdziłbym, że dostałem 2-3 torby rocznie. Jednak idzie naprzód, chciałbym to zrobić, gdy rok lub co 2-3 lata szczególnie po zdobyciu Birkina.

Które sklepy najczęściej się regularnie? Chanel, całą drogę.

Czy dostajesz kiedyś używane torby? Gdzie się używasz? Absolutnie! Lubię mody, a także szafę Yoogi! Są moim miejscem!

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Nie płacąc jednak za nowe zakupy, aby oczyścić – już wcześniej zaoferowałem moje torby Marc Jacobs, Prada, a także Kate Spade.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Zupełnie nie. Dostaję je, ponieważ lubię ich tak dobrze, jak chcę dla siebie. Nie dostaję innych ani nie zachwycić innych. Szczerze mówiąc, i tak nikt wokół mnie nie interesuje designerskich toreb, więc wcale nie mówię o nich. Zawsze zawsze wierzę w koszty na zużycie, a także wybrane klasyki. Zapobiegam stylowym kawałkom, a także dostaję tradycyjne elementy, które mogę nosić przez wiele lat, a także te, które mogę potencjalnie przekazać mojej córce. Klasyki zawsze wygrywają w mojej książce!

Nie przestrzegam trendów. Jestem w momencie mojego życia, w którym wierzę w długotrwałą wartość rzeczy, a także nie to, co jest w tej chwili „gorące” lub „modne”.

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? TAk. Rozumiem, że różnią się one od prawdziwego inwestowania w nieruchomości lub akcji, a także tak dalej, jednak są to inwestycje w metodę, którą mogę włożyć dużo pieniędzy na jeden produkt z torbów wzrasta. Mogę dziś dostać coś za 5000 $, a także wykorzystać to przez następne 5-10 lat, a także do tego czasu, byłoby to znacznie więcej niż dwukrotnie, pod warunkiem wzrostu kosztów. Rozumiem, że jeśli natychmiast wymagam pieniędzy, zawsze mogę zaoferować jedną z moich projektantów. Jest to temat, który jest nieco wątpliwy, a także ludzie mają silne opinie, jednak szczerze mówiąc, zawsze wierzę w koszty na zużycie, a także dokładnie, jak długo będę miał to, co będzie warte tego, za to Ja, to inwestycja.

Kto wpływa na twoje podejmowanie decyzji? Youtube! Haha lubię Minks4all, Sophie Shohet i Cassie Thorpe! Są tak pouczające, świetne i prawdziwe! Zawsze zawsze patrzę na tablice torebek, aby uzyskać opinie ludzi! Lubię również grupy czatu na Facebooku. Mam tendencję do zawężenia opcji do 2-3, a następnie żądam opinii.

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? Nie wierzyłem w to wcześniej, ponieważ zawsze dostałem się do krajów europejskich HOwever, który stwierdziłbym, ponieważ zacząłem kupować znacznie więcej w Stanach, połączenia SA są kluczowe, ponieważ absolutnie pomogły mi śledzić pożądane torby! Idealnie teraz buduję połączenia z Chanel, a także Hermès SAS.

Dlaczego czerpiesz przyjemność z zakupów, poza uzyskaniem czegoś nowego? Zwykle mam główny kamień milowy związany z moim zakupem, więc jest to wydarzenie, a także znak ważnego osiągnięcia. Szczerze mówiąc, naprawdę nie robię dużo zakupów. Wierzę, że staje się coraz lepszy.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Nie mam. Szczerze mówiąc, zawsze miałem pozytywne doświadczenia w dowolny sposób, w których byłem na całym świecie. Po prostu uśmiecham się, a także jestem dodatkowym uprzejmym dla SAS, a także obserwowałem ich modyfikacje sposobu myślenia, kiedy usuwam to, czego chcę, ponieważ jestem nie tylko po to, aby wyszukiwać jednak również zakup. Nie sądzę, że mogą nie szanować uśmiechniętego klienta, który również traktuje je z szacunkiem, a także typową uprzejmością. Zawsze miałem przyjemne doświadczenia.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Przeważnie moja druga połowa haha? On jest bramkarzem. Jednak również uratowałem i sam dostałem kilka z nich.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? 100% absolutnie. To jest ważne. Mam mój „Luksusowy fundusz”, w którym wkładam $$ co miesiąc, kiedy rozumiem, jaką torbę chcę dodać obok mojej kolekcji. Nie przejmuj się z obowiązkiem finansowym, zdobywając torby projektantów. Musisz zaoszczędzić pieniądze tylko oprócz podstaw są opłacane plus inwestowanie/oszczędność, a także wszystko. Staram się odłożyć na bok 500-1000 $/miesiąc.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Nie. Nie lubię fałszywych toreb. Jeśli nie mogę za nie zapłacić, nie rozumiem. Podobnie nie dostaję tych toreb, aby się pochwalić lub złożyć oświadczenie. Są dla mnie cieszące się, jak i troszczą się. Mogę szczerze dbać o to, co ludzie myślą.

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Nie. Dzielimy się naszymi finansami, a także przejrzysty na temat tego, co przynosimy, a także kupujemy.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Hmmm, stwierdziłbym, że teraz nie kupuję w żaden sposób, a także robię własne trudności „bez kupowania”, a także wkładać dodatkowe pieniądze do mojego funduszu Birkin.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał trudności z uzależnieniem od zakupu? Stwierdziłbym, że miałem czasy, w których dostałem świetną ofertę tylko na korzyść lub ponieważ rzeczy były w sprzedaży, a także zwykle wtedy, gdy jestem dodatkowy. Jednak w miarę starzenia się, mam to w zarządzaniu, ponieważ mam o wiele więcej obowiązków pieniężnych, a także wymóg oszczędzania na przyszłość dla gospodarstwa domowego, a także wszystkich.

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Szczerze mówiąc, zdobycie torebek designerskich to moja kosztowna rozrywka, a także moja prawdziwa pasja.

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Podoba mi się ta okolica innej wysokiej klasy uzależnionych od torby bez żadnego osądu, a także widzę, jak ludzie są naprawdę zachwyceni dla każdego innego, więc mi się to podoba. Powiedziałbym, że zawsze staraj się zaoszczędzić na następnej torbie, a także nie jesień na stylowe elementy. Zamiast zdobyć mierną torbę za 1000–201 USD, zaoszczędź to na tradycyjnym od Chanel lub Hermès. Będziesz je nosić przez wiele lat.

Wspaniale jest również zrozumieć odbiorców, a także zapobiegać mówieniu o nich w środowisku eksperckim, aby skupić się na pracy, a także na osiągnięcia.

Spróbuj zaoszczędzić na ogromnym zakupie na główny kamień milowy lub weź je w krajach, do których podróżujesz – to czyni je tak wyjątkowymi !!!

Leave a Reply