category

Meredith Wendell pokazuje nam, jak odpowiednio kolorowy

Meredith Wendell Bucket Leather and Canvas Carr Torb, 795 USD za pomocą drzemki

Blokowanie kolorów. Każdy magazyn mody i miłośnik mody rozmawia o tym trendowi od kilku miesięcy. Zabawne jest to, że wszyscy już to zrobiliśmy z wieloma naszymi strojami, ale teraz idealny nacisk kładziony jest na ekstremalne linie i kolory sparowane razem w przyciągający wzrok sposób. Wielu projektantów ze świata torebki podjęło dźgnięcie i wiele się nie udało (pamiętasz bałagan Chloe, który udostępniliśmy na początku tego tygodnia?). Jeśli próbujesz znaleźć projektanta torebki, do którego należy się zwrócić, aby uzyskać idealnie blokowaną torbę, Meredith Wendell jest twoją dziewczyną.

Ta torba zapisywałem na mojej liście kart od ponad miesiąca, co wskazuje, że udostępniono jej z tobą. Uwielbiam kolorowanki i projektowanie szkolnego dzieciaku ze skóry wiadra Meredith Wendell i płótna.

W rzeczywistości, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tę torbę, poczułem bańkę nostalgii. Podczas dorastania cieszyłem się z tej samej rodziny kolorów. To przyjemność była moja duma i radość, nosiłem ją wszędzie i byłem pewien, że to był Każda osoba w mojej szkole posiadała.

Część mojej miłości pochodzi z tego, a część pochodzi z czystej niesamowitości tej torby. Jak często widziałeś kolory takie jasne i genialne sparowane razem w torebce? A jeśli je widziałeś, założę się, że o wiele bardziej prawdopodobne, że wyglądały jak gorący bałagan. Ale nie na stworzeniu Meredith Wendell. Na jej torbie kolory są piękne, zabawne i całkowicie eleganckie. Ponadto struktura wewnętrzna potrójnej kieszeni jest absolutnie funkcjonalna. To parowanie Indigo, Blue i Red jest wyłączne dla Net-A-Porter za 795 USD.

Leave a Reply