category

Fashion Week 2009: Diane von Furstenberg

Myślę, że wcześniej opowiedziałem tę historię na blogu torebki, ale będę krótki: kiedykolwiek biorąc pod uwagę, że Diane von Furstenberg wskazała Toccara, modelu o wielkości plus na jednym Z pierwszych sezonów kolejnego najlepszego modelu Ameryki daje mi frownie-twarz. Ale biorąc pod uwagę, że jest dość wpływowa i robi kilka interesujących rzeczy, i tak porozmawiamy o niej (nieco szalone) kolekcji. Chcesz fotki? Mamy je po skoku.

Tak więc jest to, co zrobiła. 40 oddzielnych wyglądów. I to było coś do obejrzenia, dam jej to. Jej kolekcja nazywała się Nomad i najwyraźniej do DVF „Nomad” wskazuje „nosić wszystkie moje ubrania naraz, więc nie potrzebuję walizki podczas podróży”. Przypomina mi ten odcinek kumpli, w których Joey udaje, że jest Chandlerem, i bierze udział w warstwie na warstwie losowych rzeczy, i wykrzykuje: „Hej, jestem Chandler! Czy mogę nosić o wiele więcej ubrań?!?! ” OK, wystarczy żartów. Niektórzy ludzie się nie zgadzają, ale nie uważam tego za szczególnie interesujące. Jeśli zamierzasz nakładać na redakcję, daj mi różne tekstury, różne pomysły – nie tylko kilka swetrów. Jasne, niektóre z nich mają wzór lub dwa. Więc myślę, że to inaczej. I dźgnij mnie w twarz, nienawidzę czapek. I musiałem na nie spojrzeć na cały program.

Ale przestanę narzekać i powiem kilka wspaniałych rzeczy, ponieważ części jej kolekcji były w rzeczywistości fajne. Jakoś udało jej się przekonać, że potrzebuję rajstop lamparta. Nie jestem pewien, jak to osiągnęła, ale tak zrobiła, a teraz zastanawiam się, jaki będzie punkt ceny, gdy trafią w sklepy. DVF nie ma zbyt wysokiej ceny, więc prawdopodobnie będą w zasięgu ręki. Mogą nawet rozpocząć trend.

I na przykład ta sukienka. Jest naprawdę uroczy i może mieć subtelny nadruk zwierząt, jeśli moje oczy nie grają na mnie sztuczek. Kształt jest ładny i myślę, że wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że Brown może być dość pochlebnym kolorem w stosunku do wielu skinonów. Byłoby to wspaniale z swetrem i masywnymi butami, gdy wkrada się następna jesień.

Z jakiegoś powodu, w świecie DVF, Nomads noszą sukienki na imprezę płytową płynącego srebrnego koszulki. To absolutnie ma sens. Podobnie jak ten kapelusz z tym strojem.

Leave a Reply