Uncategorized

Poszukaj mniej: Celine Baggage Carry

Rozumiesz co? Rozumiem, że obsesja na punkcie noszenia bagażu Celine nieco słabnie, ale po prostu nie mogę się dostać. Podoba mi się moje bagaż Celine, a także tak, posiadam kilka. Ta torba była stylem, który pojawił się, a także zmienił świat torby w najbardziej orzeźwiający sposób. Wszyscy widzieliśmy coś nieco innego, ale całkowicie praktycznego, dlatego widziałem te torby na wszystkich. Nadal podoba mi się moje bagażowe kategorie Celine, ponieważ bardzo sugeruję to każdemu z ciebie.

Jest jednak problem. Kiedy dostałem swój pierwszy bagaż, zapłaciłem najlepiej około 1750 USD, jednak ponieważ koszt gwałtownie wzrósł. Tyle, aby upewnić się, że nowy koszt tradycyjnego wyboru skóry wynosi aż 2400 USD. Oprócz tego, że bądźmy szczerzy, jest to główna podwyżka kosztów. Tak poważnie, że w rzeczywistości zmienia się w grę. Cieszę się, że dostałem torby, zanim koszty spadły pod górę. Jeśli nie chcesz obniżyć 2400 USD za przenoszenie bagażu Celine, szukam mniej, co spowoduje wydanie dodatkowe 2000 USD.

Skórzanie J.Crew Tilary noszą wyraźnie hołd poszukiwanej Celine Carry z swoim pudełkiem, a także górnymi uchwytami. Podoba mi się duży pasek na płótnie, a także czerwony, biały, niebieski kolorowy trio tego noszenia jest idealne na nadchodzący sezon letni. Naprawdę istnieje wiele podobieństw wyglądu między tą torbą, a także jej rodzeństwem Celine z dużą różnicą kosztów.

Zwykle nie szukam J.Crew w poszukiwaniu torebek, jednak kiedy oferują modne styl za 230 USD, mają moją uwagę. Kupuj za pośrednictwem Net-A-Porter lub J.Crew w Internecie, a także kup Celine za pośrednictwem Barneys NY.

Poczekaj, zobaczyłem, że cena została jeszcze bardziej powalona, ​​prosta 159,99 USD za pośrednictwem J.Crew. Co za okazja!

Leave a Reply