Uncategorized

Wybory walentynkowe Megs

To nasze pierwsze Walentynki jako małżeństwo. Na szczęście dla Vlada mogę zostać zdobyty z kwiatami, jedzeniem, a także filmami. Całkiem proste, nie? Walentynki to wielkie święto Hallmark, pełne obowiązkowych prezentów, a także nadmiernego stresu. Uważam, że ludzie spędzają więcej czasu na martwieniu w Walentynki, zamiast cieszyć się nimi. Dla mnie telefon zadzwoń do mojego banalnego, to tylko jeden dzień na spędzenie z osobą, którą kocham.

Więc w tym roku, podczas naszych pierwszych Walentynek jako mężulek, a także żona, chciałbym przestrzegać rzeczy:

1) bukiet kwiatów; takie jak ten z Saipua. To jedna z moich preferowanych stron internetowych do wyszukiwania, a także następnym razem, gdy będziemy w Nowym Jorku, na pewno zatrzymamy się w ich sklepie z Brooklyn. Jest coś tak uroczego w każdym bukiecie, który połączyli.

2) Waffle oraz boczek. Wezmę nawet boczku w moich gofrach. Lub czekolada bekonowa w gofrach. Lubię bekon, możesz powiedzieć? [Kredyt obrazu]

3) L.A.M.B. Spodne spisowe Terry; Wygodne, ale stylowe spodnie do noszenia w domu. 3 Powody, dla których te spodnie są zwycięzcami: są stylem haremu, co oznacza przestrzeń poruszającą się poza boczkiem, a także gofry, są to materiał na frotte, a także są krokiem od bezkształtnych dresowych. Kup z Shopbop za 110 USD.

4) Masz pocztę. Więc teraz mnie rozkwitłeś, karmiłeś mnie, a także włożyłeś mnie w wygodne spodnie. Wymagam tylko jedną z moich preferowanych uroczych komedii, kanapy, a także koca. Może jakaś gorąca czekolada… lub więcej boczku? Kupię przez Amazon.

5) Alexander McQueen skórzany motocyklista. Ta torba zaskoczyła mnie, a także teraz, naprawdę chciałbym, aby skórzany torber Alexander McQueen na pamięć jednego z największych i większości wizjonerskich projektantów naszych czasów. Kup z Saks za 1450 USD.

Leave a Reply