category

Lepsze spojrzenie na nową torbę Louis Vuitton

Jeśli jesteś rutyną Purseblog lub wielbicielem Louis Vuitton, jestem pewien, że jesteś świadomy, że Louis Vuitton wydał zupełnie nową, niesamowicie żywa linię torebek , które nazywają kolekcją New Wave. Dostaliśmy wam szefowe kilka tygodni temu, a także biorąc pod uwagę, że wtedy widziałem już torbę przyniesioną przez kilku moich preferowanych pisarzy blogów, a także gwiazd. Przedstawiliśmy już tę linię za pomocą ogromnego nacisku marketingowego Louisa Vuittona, jednak programu chcieliśmy zobaczyć te torby z bliska, a także osobiście dla siebie, a także dzisiaj mamy dla ciebie ucztę: dokładny Spójrz na torbę łańcucha nowej fali Louis Vuitton.

Autentyczny Louis Vuitton w serwisie eBay:

Nowa torba łańcucha fali jest dostępna w dwóch rozmiarach, MM – po lewej – jest większa z tych dwóch, podczas gdy PM – po prawej – to wersja rodzeństwa. Kiedy po raz pierwszy dostałem te torby. Na początek byłem zszokowany czystą ciężarem toreb, bez niczego. Pasek łańcuchowy, logo, a także gęsta skóra wskazują, że ta torba wcale nie jest lekka, chociaż odkrywam, że jest tak elegancka, że ​​nie sądzę, że dokładnie obchodzi mnie, jak ciężkie jest noszenie. To prowadzi mnie do drugiego punktu: absolutnie uwielbiam ogólny wygląd nowej torby łańcuchowej. To bardzo przypomina mi Gucci Marmont, który, jak wiesz, niedawno się uzyskałem, więc nie jestem niesamowicie zszokowany tym, jak wciągnąłem się do tej torby. To było dla mnie jak na pierwszy rzut oka, a także nie przypominam sobie, aby pożądanie po torbie Louis Vuitton tak bardzo w ostatnich latach. Chciałbym złapać to w jednym z jasnych kolorów, aby uzyskać zabawny pop dla moich powszechnie neutralnych strojów.

Obie te torby są stworzone ze skóry gładkiej skóry cielęcej, która wydawała się miękka, ekstrawagancka, a także dokładnie tego, czego można się spodziewać po torbie z najwyższej klasy, choć pikowanie sprawia, że ​​skóra jest gęsta, a nieco nieporęczna, co absolutnie przyczynia się do tego Ogólna waga torby. Estetycznie podoba mi się najlepszy pasek zarządzania, który brzmi „Vuitton” w tęczowym liście. To sprowadza mnie z powrotem do ery Pre-Nicolas Ghesquiere, kiedy tęczowe odcienie poszły w parze z Monogramem Louisa Vuittona.

Chociaż Rainbow Top Manage jest dla mnie punktem centralnym, ponieważ dodaje popularne zabawę do tej skórzanej torby, jest absolutnie zdejmowana, więc jeśli odstrasza cię od naprawdę lubić tę torbę, nie pozwól temu! Tę torbę można również przynieść za pomocą paska łańcuchowego, który można nosić albo na ciele, długo nad ramieniem, lub podwoić się, aby uzyskać krótszy wygląd na ramion. Pasek łańcuchowy ma również wyściełany skórzany panel, który jest absolutnie dodatkowym bonusem, zapewniając ogólną wagę tej torby.

Ogólnie rzecz biorąc, ta torba jest niezwykle uporządkowana, której nie można oczekiwać od pikowanej skórzanej torby, jednak wcale nie ma jej zbyt wiele, a także tam, gdzie ta torba naprawdę różni się od Gucci Marmont. Ma swój kształt bez względu na to, czy jest całkowicie pusty, czy absolutnie pełny. W zależności od tego, który kolor wybierzesz, sprzęt jest albo szczotkowanym, miękkim złotem, jak na czarnej nowej fali MM, którą nakręciliśmy, albo jest starzejącym się srebrnym odcieniem, jak na różowym PM, a także czerwonym MM, na które spojrzeliśmy. Nie jestem pewien, czy podoba mi się modyfikacja w odcieniach sprzętu – odkrywam, że wierzę, że bardzo chciałbym czerwony, gdyby jego sprzęt był złoty, a także nie sądzę, że byłbym tak wybredny srebrne akcenty. Wewnątrz ta torba jest wyłożona mikrofibry, a także ma jedną wewnętrzną kieszeń szczelinową. Ogólne wymiary nowego łańcucha fali PM wynoszą 8,2 ″ L x 5,1 ″ H x 2,5 ″ D, który sprzedaje za 1990 USD za pomocą Louisa Vuittona, podczas gdy nowe procedury MM łańcucha falowego w 9,8 ″ L x 5,9 ″ H x 2,9 ″ D, a także sprzedaż za 2270 USD za pośrednictwem Louisa Vuittona.

Gwarantowane autentyczne Louis Vuitton w serwisie eBay:

Leave a Reply