Uncategorized

Ostatnia kolekcja Alexandra McQueena spacery w Paryżu

Jeśli jest o wiele bardziej nawiedzające wrażenia w modzie niż cieszenie się pośmiertną prezentacją Alexander McQueena z powodu wyjątkowo małej grupy mody Glitterati, nie mogę sobie wyobrazić, co to jest byłoby. Przez firmę macierzystą marki, której celem jest skomplikowana salon kosmetyczny, częściowa kolekcja 16 wyglądów była genialna, ponieważ wszyscy zrozumienie, że będzie. Było to również po części coś, co absolutnie nieoczekiwane: anielskie.

Na kolekcję miał wpływ 16 -wieczny malarz Hieronimusa Boscha, między innymi artystami, którzy specjalizowali się w interpretacji religijnej, a także w komentarzach. Kilka wzorów naprawdę zawierało skomputeryzowane, a także przetworzone odbitki z oryginalnych dzieł sztuki, w tym arcydzieło Bosch „Ogród ziemskich rozkoszy”. Jednak poza wyznawaną inspiracją trudno jest nie przypisywać o wiele bardziej osobistego, a także tragicznego wskazującego stylizowanym skrzydłom aniołów, które wielu projektów nosiło. Rzeczywiście, istniały nieziemskie elementy na wiele wyglądów – czyste białe, pozłacane pióra. Być może najbardziej ukierunkowaną rekomendacją była ostatnia wygląd serialu, złotej kurtki, która mogła zostać wykonana ze skrzydeł, zawarta na podłodze przez koncerty białego tiulu z koralikami.

Ale ta kolekcja była cokolwiek jednej not. Wraz z anielskimi białymi były brokatami, a także sukienki z koralikami w kolorach czerwonego i złota, a także cyfrowo drukowane krótkie sukienki, najwyraźniej kontynuacja bardzo znanej kolekcji Atlantis z poprzedniego sezonu. Program pokazał jedynie ułamek tego, co McQueen najprawdopodobniej ukończył, jednak nawet pod względem dbającej, nie tylko pokazał nierównomierną sprawność techniczną projektanta, kreatywność, a także opanowanie postaci żeńskiej, jednak podobnie jak wywarł na sobie ulgę sensację sensacyjną Strata, jaką znalazł się rynek mody, a także świat w Big w śmierci McQueena.

Zdjęcia za pomocą nytimes.com.

Leave a Reply