category

Zobacz najlepsze typy torb z Celeb, w Cannes, London i nie tylko

tak naprawdę nie mamy fotografa personelu zaparkowanego poza różnymi hoteli w Cannes, ale bardzo zaczynam udawać, że to robimy, a to ja , i wszystko, co robię, to siedzieć na krześle na patio pod parasolem w hotelu Martinez, podczas gdy supermodele szczęśliwie dla mnie pozują, bo inaczej są tutaj? Mam na sobie okulary przeciwsłoneczne i palenie łańcucha (ponieważ jest to Francja) i żaden z innych paparazzi nie próbuje mnie zerwać, ponieważ emanuję niesamowicie i nieco zastraszam w moim aksamitnym beret. Beret jest tym, jak wiesz, że to fantazja.

Adriana Lima
Adriana Lima została zidentyfikowana poza absurdalnie popularnym hotelem Martinez w Cannes, niosącą najbudszą Blue Fendi FF FF Expossed Logo Bag.

Zdobądź teraz

Josephine Skriver
Jospephine Skriver była również widziana w spędzaniu czasu parasoli w hotelu Martinez z czarną torbą Chanel Kid.

Kupuj torby Chanel tutaj

Kendall Jenner
Oto Kendall Jenner, w końcu w środę, że jej wielkie wejście na Great Airport w środę z dodatkowym pulchnym Birkinem. Oczywiście jest w drodze do Cannes.

Kupuj torby Hermès tutaj

Natasha Poly
Rosyjska supermodelka Natasha Poly została zidentyfikowana w hotelu Martinez w środę, niosąc najbardziej uroczą małą małą torbę Stelli McCartney Falabella, jaką widziałem.

Zdobądź teraz

Izabel Goulart
Izabel Goulart wciąż jest zawroty głowy na temat festiwalu filmowego i była tam praktycznie, biorąc pod uwagę ten dzień 1. Tutaj wraca do hotelu Martinez z pomarańczową torbą wiadra Fendi Mon Tresor.

Zdobądź teraz

Dakota Fanning
Elle Fanning zrobiła już spory w Cannes, a jej siostra Dakota spóźnia się na grę. Oto Dakota, sprzątanie jej książki Dior Tote (popularny wybór festiwalu) i Louis Vuitton Keepall Bandouliere.

Kupuj torby Dior tutaj

Charli XCX
Zostawimy teraz Cannes, aby dogonić kilka celebrytów poza Francją. Charli XCX został zidentyfikowany poza Global Radio Studios w Londynie, niosącym Tote Balenciaga Bazar. To jest wersja „XXS”.

Kupuj torby Balenciaga tutaj

Kaitlyn Dever
Wreszcie, oto gwiazda książek Kaitlyn Dever, wchodząc do serii kompilacji z inspirowaną morską małą torbą Chanel.

Kupuj torby Chanel tutaj

Leave a Reply