Uncategorized

Zobacz przez Chloe Grasshopper Large Carr

Rozumiem, że jest to z dokładnie tej samej linii, co ostatnia See by Chloe Bag, którą naprawdę lubiłem, jednak uważam, że jest to wystarczająco funkcjonalnie inaczej, co mogę ponownie na ten temat skomponować, prawo? Oczywiście. A nawet jeśli tak nie jest, i tak to robię.

Mimo że od dwóch lat tej wiosny nie byłem na studiach (EEP!), Mój mózg wciąż instynktownie patrzy na takie rzeczy, jak See autorstwa Chloe Grasshopper Laria Założę się, że mogę tam kształtować laptopa. ” DOH. Nigdzie już nie biorę laptopa (ok, to kłamstwo – czasami biorę go do łazienki, a także siedzę w mojej toalecie, aby mogłem oglądać stare odcinki plotek, gdy biorę kąpiel bąbelkową, ale to nie jest właściwe tutaj) jednak dla wszystkich, którzy robią coś oprócz siedzącego na kanapie przez cały dzień, może to być dokładnie to, czego potrzebujesz.

Kiedy styl jest duży, zwykle traci swój urok. Rzeczy, które były urocze, gdy były małe, nagle nie są już prawie tak urocze, gdy są wielkości torby instytucji. Ten konkretny projekt nie traca jednak żadnego rodzaju atrakcyjności. Przeszedł od średniej wielkości torby do dodatkowego dużego przeniesienia ze znacznym aplomb, a także z wyjątkiem nieco anemicznego rozmiaru uchwytu, wygląda na to, że byłaby to niesamowicie praktyczna torba z wysokiej klasy. Kup z Net-A-Porter za 675 USD.

Leave a Reply