Uncategorized

Adidas autorstwa Stella McCartney Zutan Gym Bag

Czy znasz podstawową rozdzielczość noworoczną? Aby schudnąć/iść na siłownię/wejść w kształt.

Kwota nowych rejestracji po Nowym Roku na siłowni jest niesamowita, ale ilość osób, które podążają za nią, jest szczupła (bez zamierzonej gry słów). I myślisz, że siedzę tutaj, na kanapie, piszę to, ponieważ jestem wielkim gimnastycznym gimnastycznym? Nie. Jestem jedną z tych osób, które od lat przyspieszają, aby wrócić do formy i nadal ją lekceważy. Być może dlatego, że byłem kiedyś sportowcem wyczynowym, lub że wciąż pamiętam praktyki poranne o godzinie 5 rano lub dlatego, że sprawdzanie moich lewych blizn przypomina mi, że mój sport przybrał moje ciało. Bez względu na wszystko, mam niechęć do ćwiczeń.

W tym tygodniu zaczynam wracać do pracy. Nie ma nic takiego, jak kiedyś, ale co najmniej 3 dni w tygodniu muszę traktować swoje ciało na coś aerobowego. Siłownia nie czuje się dla mnie gościnna, o wiele zbyt różna od tego, do czego jestem przyzwyczajony. Ale jestem otwarty na zajęcia Pilatesa i Jogi. Myślę, że nowa torba na siłowni będzie wystarczającą motywacją, aby przynajmniej kilka razy pójść na zajęcia (choć to tylko kłamstwo, które sobie mówię).

Trudno znaleźć świetną torbę na siłownię. Ponieważ wiele atletycznych toreb wygląda tak, atletyczne torby. Trochę bardziej kobiecego dotyku bez przesadzania, uważam, że adidas Stella McCartney Zutan Bag w siłowni jest pretendentką. Gray to świetny neutralny kolor, a połysk z kontrastowych pasków daje ten dodatkowy oomph. Ta torba jest również praktyczna, jak to musi być, z górą zamek błyskawiczną, czterema wewnętrznymi przedziałami suwakowymi i boczną zakładką z zamknięciem, aby zwiększyć szerokość torby. Materiały są łatwe do utrzymania w czystości, 60% nylonu, 40% poliestru, wraz z kolorem. Nie wiem, co wiele osób wydaje na torby na siłownię, ponieważ zawsze miałem drużynę wydawała torbę pływacką Speedo, ale 160 USD za pomocą netto Porter wydaje się rozsądny.

Teraz muszę tylko dostać się na siłownię, z nową torbą sportową lub bez.

Leave a Reply