category

Gwiazdy starają się pozostać incognito z torbami z Gucci, jak dotąd, a także Beyond

w tym tygodniu celebrytów leżały nisko, a także musieliśmy zrobić głębokie kopanie, aby przynieść świeży zestaw toreb celebrytów. Niektórzy celebrytki próbowały się przed nami ukryć, używając swoich toreb jako klina między PAPS, a także twarzami, podczas gdy inni faworyzowali uśmiech, gdy zobaczyli kamerę. Niezależnie od tego, jak się pojawili, pokazują, że z godnym pozazdroszczenia przynosi niezwykłe odkrycia vintage do toreb, które widzieliśmy wcześniej. Sprawdź je wszystkie poniżej!

Torby

Angelina Jolie została zauważona na początku tego miesiąca, rompoting po Paryżu ze swoim zespołem młodych ludzi. Tutaj widziała, jak nosi gładki neutralny wygląd, który wyposażała się w nigdy wcześniej nie widzianą kobietę Dior.

Angelina Jolie
Paryż, Francja

Torba Dior Little Woman Dior

Następnie sprawdzamy rutynę w torbie Celeb, Ashley Roberts, która nie była nieśmiała, uśmiechając się do kamer. Została zauważona, by wycofać swoją pielęgnowaną Święty Laurent Uptown Satchel, do którego powszechnie widziała, a także z pracy. Tego dnia połączyła go z uroczym kwiatowym mini, a także wyjątkowo modnymi butami Bottega.

Ashley Roberts
Londyn, Anglia

Święty Laurent Uptown Leather Torkel

Mówiąc o trendach, Bella Hadid została zauważona w samym pasującym zestawie, wyglądając wyjątkowo 90. zręczonymi tylnymi włosami, a także w stylu vintage Chanel Sunglass. Projekt rzucił chromowane serca przenoszące jej ramię, a także wyszła. Dla tych z was, którzy nie wiedzą, historia Hadida z marką jest głęboko. Projekt współpracował z marką w 2017 roku.

Bella Hadid
Nowy Jork, NY

Chrome serca noszą

Następnie sprawdzamy jeszcze jeden dzieciak Rhobha, Delilah Belle Hamlin, który został zauważony, wędrując po Londynie ze swoim chłopakiem. Widziano ją, jak nietypowa vintage wersja cenionej torby Gucci Jackie.

Delilah Belle Hamlin
Londyn

Gucci Jackie

Po powrocie do Nowego Jorku Irina Shayk wykonała podobny ruch, próbując skierować usuwanie PAP, jednak tym razem wykorzystała ją, aby ukryć twarz.

Irina shayk
Nowy Jork

Zdecydowanie torba Cush

Filmowanie ponownego uruchamiania SATC nadal przynosi ciepło torby, a także zauważyliśmy Kristin Davis na planie z jeszcze jedną kapitułami Louis Vuitton. Kapucyny wydają się preferowane współczesnej Charlotte.

Kristin Davis
Nowy Jork

Kapucyny Louis Vuitton

Lady Gaga kontynuuje tour de NYC, choć raczej powoli myśląc o obcasach, które miała w zeszłym tygodniu. Sama kobieta zadebiutowała w torbie z kota Lanvin.

Lady Gaga
Nowy Jork

Lanvin Feline Torb Bag

Wreszcie, mistrzyni z gwiazdami Peta Murgatroyd została zauważona z drugą połową Maksim Chmerkovskiy spacerującą z miłością po Nowym Jorku. Ekspert tancerza przyniósł Ready Retedytion 2005, a także poradził sobie z miastem, które nigdy nie śpi.

PETA MURGATOYD
Nowy Jork

Prada Reedition 2005

Leave a Reply