Uncategorized

W mojej torbie: La Prairie White Caviar Illuminating Hand Cream

Niedawno zdaliśmy sobie sprawę, że zostawiliśmy dużą pustkę na Purseblog. Mówimy głównie o workach samych, ale nie o wszystko, co jest w środku. Oczywiście torba jest wyjątkowo ważna, ale noszenie wszystkich naszych codziennych niezbędnych jest powodem, dla którego przede wszystkim dostajemy torby – potrzebujemy czegoś, co mogłoby nosić nasze rzeczy. Chociaż wiele kobiet nosi te same rodzaje przedmiotów codziennie, same przedmioty różnią się w zależności od kobiety. To właśnie powód, dla którego nasza kategoria w jej torbie jest tak uwielbiana; Każdy ma w sobie małą podglądarkę i uwielbia widzieć, co inni wybierają swoje codzienne życie. Z tego powodu wprowadzamy nowy rodzaj postu.

W tym tygodniu przedmiotem w mojej torbie, na której miałem obsesję na punkcie mojego kawioru w kawiorze La Prairie Illumination. Pogoda była zwariowana i niedawno zmieniona z naprawdę zimnego i wietrznego na łagodne i słoneczne. Moje ręce były suche i mogłem powiedzieć, że moja skóra brakuje wilgoci. W tym tygodniu używam tego kremu do ręki i nie tylko pozostawia moje ręce wyjątkowo miękkie, ale ma również SPF dla dodatkowej ochrony.

Twoje dłonie pokazują wiek, dlatego krytycznie ważne jest, aby chronić je przed słońcem. Uważam, że tak dużo kremów są zbyt tłuste i tłuste, co sprawia, że ​​nigdy nie chcę ich położyć na ręce, ponieważ sprawia, że ​​wszystko, co dotykam. Do tej pory ten krem ​​La Prairie utrzymywał mnie cudownie bez smarowania.

Wrzuciłem to do torb, ponieważ prawie codziennie wyjechaliśmy z biura w tym tygodniu i upewniam się, że zastosuję mały upadek poranek i nocy. W kremu są rozjaśniacze, które pracują w każdym wieku lub pigmentowanych obszarach, aby pomóc rozjaśnić się i zabezpieczyć przed przyszłymi przebarwieniami. Wiele, co ważne, zapach jest świeży, a krem ​​nawilżający jest lekki. To był dla mnie produkt tygodnia w mojej torbie. Przez Neimana Marcusa za 150 USD.

Leave a Reply