category

Salvatore Ferragamo Black Hafted Egg Hold

Jestem stosunkowo szczególny, że do tej pory najprawdopodobniej zauważyłeś, że nie planujemy zakryć ani iść na wieczór mody. W rzeczywistości, ilekroć widzę akronim FNO, wszystko, o czym wierzę, że kosztuje modną noc. Nie myl się, istnieją niezwykłe partnerstwa, a także mnóstwo celebrytów dla wszystkich różnych wydarzeń, jednak z szalonym tydzień pracy, aby to zrobić Następnie koncepcja utknięcia w dużych tłumach ludzi po prostu nie jest moją rzeczą.

Jedynym elementem, który kiedykolwiek przyciąga moje zainteresowanie, są sklepy, które wydają ograniczone wydanie lub nowe produkty w połączeniu z Fashion’s Night Out. Pomijam część FNO, a także postrzegam ją jako odsłonięcie doskonałej mody, a także kto może odkryć wadę?! Nasi dobrzy przyjaciele z Salvatore Ferragamo zadebiutują nową torbę na swoim wydarzeniu FNO, która odpowiada ich rosyjskiej kolekcji jesiennej Wintertime 2012. Torba dobrze pasuje do stylu, a także idealna, kiedy ją zobaczyłem, odkryłem, że jestem dziwnie zainteresowany czarnym sprzęgłem haftowanym Salvatore Ferragamo.

Było kilka sprzęgieł jaj, które przyciągnęły moje spojrzenie na przestrzeni lat, jednak jest to najbardziej wyrafinowane, a także do noszenia. Wyobrażam sobie, że przynieś go i niezwłocznie to akcesorium będzie centralnym elementem, a także tematem całej rozmowy. To, co bardzo podoba mi się, to wyraźnie wskazane, że jest ubrana, jednak mogę szybko sobie wyobrazić, że jest ubrany w A-La-Manrepeller. Wiele, co ważne, wystaje z brokatem na skórzane ciało, a także czarny i złoty pasek do przenoszenia jest doskonałym akcentem. Ten kawałek będzie oferowany za pomocą sklepów Salvatore Ferragamo za 3100 USD.

Leave a Reply