Uncategorized

Moje 2 nowe torebki z okazji Narodowego Dnia Torebki z Neimana Marcusa

we współpracy z Neimanem Marcusem.

Kiedy cztery lata temu założyliśmy krajowy dzień torebki, byłem bardzo podekscytowany, że miałem jeszcze jeden dzień w książkach z okazji torb. To prawda, że ​​prowadzenie tourseblog i torebek oznacza, że ​​codziennie to dzień na świętowanie toreb, jednak widząc, jak wszyscy zostają pompowani na 10 października, sprawia, że ​​jestem o wiele bardziej podekscytowany. Zresztę uwielbiam koncepcję przyczyniania się do mojej kolekcji w Narodowy Dzień Torebki jeszcze bardziej niż na moje urodziny lub Boże Narodzenie, a także w tym roku mam szczęście, aby dodać nie jedną, jednak dwie nowe torby do mojej kolekcji dzięki uprzejmości Neiman Marcus!

Kup teraz wszystkie torebki w Neiman Marcus

Chloé hudson mała zamszowa torba
2 090 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Jeśli przestrzegasz Purseblog w ciągu ostatnich kilku miesięcy, być może zdałeś sobie sprawę, że jestem raczej uzależniony od toreb Chloé. Zakręciłem i jastrzębiłem, nad którym chciałem, jednak ostatecznie dopracowałem się na zamszowej torbie Chloé Hudson. Jest tak wiele wyborów, jak i kolorów, jednak kiedy położyłem oczy na tej ciemnej fioletowej wersji zamszowej, skończyłem. Wciąż gapiłem się na tę torbę, a także musiałem ją mieć.

Jestem pochłonięty tą torbą – jest to idealny rozmiar, aby przynieść moje niezbędne rzeczy, a także szybko widzę, jak przynosił ją jesienią, a także zimą dla moich przedmiotów osobistych, a także przynosić to torbę dla niemowląt. Zamsz może być nieco trudny do utrzymania, jednak ten ciemny kolor nie będzie pokazywał zużycia prawie tak samo, jak jasny zamsz, co jest jednym z powodów, dla których zdecydowałem się na to. Mosiężny sprzęt jest idealną parą dla tego odcienia, a także konsystencji, a także ciało w kształcie podkowy jest nadal niezwykle stylowe. Jestem po prostu konsumowany tym projektem, a także patrzę na niego, a także pachnąłem. (Nic nie przebije zapachu nowej torby!) Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ją przynieść.

Długo spojrzałem na moją kolekcję toreb, a także chciałem dodać coś, czego nie mam. Zamszowa torba pasuje jednak do tej kategorii, jednak ma też kształt torby siodłowej, taki jak Hudson. Spodziewaj się, że wkrótce torebki, na razie, oto pierwsze spojrzenie na torbę, którą jestem podekscytowany. Ten kolor w Hudson jest wyjątkowy dla Neimana Marcusa, więc oznacza, że ​​jest to trochę bardziej wyjątkowe – nie jest to, jak wiele osób będzie miało. Jednak chcę, żebyś go miał również, jeśli chcesz, więc kup go przez Neimana Marcusa za 2 090 USD, a także możemy być bliźniakami torbami!

LOEWE Puzzle Zips skórzana torba torba
2850 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Jedną z pierwszych toreb prawie wszyscy zaczynają swoją kolekcję, jest tradycyjna czarna torba. Nie możesz się pomylić. Jednak większość ludzi przestaje po tym, w tym ja; Dodają tradycyjną czarną torbę, a także nie zawsze wracają, aby ponownie ocenić, jeśli jeszcze jedna czarna torba pomoże w ich kolekcji. O ile nie jesteś kimś, kto używa czarnego, możesz być w tym samym otoczeniu co ja, więc kiedy wierzyłem o to, czego jeszcze potrzebuję, chciałem odkryć nerwową czarną torbę, która się wyróżnia.

Wprowadź skórzaną torbę z puzzli Loewe Puzzle: idealna torba do wzmocnienia garderoby, a także złożyć oświadczenie, a jednocześnie jest jednocześnie neutralna, a także zobowiązana. Zawsze odkrywałem intrygującą torbę z puzzlami Loewe; Zupełnie różni się od wszystkiego innego na rynku, a także podczas NYFW widziałem to na tak wielu stylowych ludziach, że całkowicie się na to zakochałem. Tak wiele moich toreb jest podobnych, a także w podobnych kategoriach kształtu, jednak ta torba Loewe wyróżnia się od tego, co posiadam. Zdecydowałem się na wersję, która wyróżnia się jeszcze bardziej, puzzli, która zawiera niefunkcjonujące zamki na linie układanki.

Ta torba jest taka fajna, jestem naprawdę podekscytowany, że mogę ją przynieść! Czuję, że czasami zdecyduję się na zakład wolny od ryzyka, mimo że posiadam tak wiele toreb, jednak tym razem poszedłem na coś innego. Potrzebowałem większego rozmiaru, aby działało to dla moich osobistych potrzeb, a także nie wyglądać tak dobrze na moim ciele. Planuję użyć wymiennego paska na ramię, jednak nie musisz. Jeśli również szukasz codziennej torby, która się wyróżnia, może to być również mistrz dla Ciebie. Kup przez Neimana Marcusa za 2850 USD.

*Tylko dziś Neiman Marcus ma dla Ciebie coś wyjątkowego! Zdobądź prezent z zakupem furtu pom, z zakupem torebki o regularnej cenie 200 USD na neimanmarcus.com! Użyj kodu: PBHBDAY. Oferta ważna 10/10.

Leave a Reply