category

Yves Saint Laurent Perforaned Skórzana Skórzana przeniesienie

Możemy być teraz w środku jesieni, a teraz w sezonie zimowym, jednak wszystko, co mogę uwierzyć, to wiosenne torby. Kończymy nasz tydzień w Nowym Jorku, a także podglądem kilka najbardziej niesamowitych wiosennych kolekcji, jakie widziałem od dłuższego czasu. Dwa wzory, które widzimy, że kocham, to uderzenie podobne do tye-barwnika (Bottega Veneta i Rebecca Minkoff), a także perforacja (YSL i Rebecca Minkoff ponownie).

Perforowana skóra. Widzieliśmy, jak Louis Vuitton robi to kilka sezonów, a także wydaje się, że nastąpi odrodzenie. Muszę przyznać, że nie byłem pewien perforowanej skóry, jednak wtedy widziałem ją osobiście. Gdy do torebki dodaje się perforowana skóra, zapewnia subtelnie atletyczną atmosferę, dodając niewielki wymiar, a także uderzenie, które pomaga wyróżniać skórę.

Perforowane skórzane przenoszenie skórki Yves Saint Laurent to płaski styl, który zamyka się wokół góry. Czuła się wyluzowana, ale elegancka. Detale etykiety logo również zapewnia wyluzowany charakter. Jeśli mnie rozumiesz, rozumiesz, że chcę być w stanie dopasować wiele dowolnych dżinsów, jednak podobnie masz wybór. Ta torba może być znacznie bardziej dżinsem, a także koszulką tee, ale mam wrażenie, że może być również ubrana. Brakuje mi tylko długiego paska komunikatora krzyżowego. Ponieważ zapewni to tę torebkę precyzyjną atmosferę, którą uwielbiam. Zamów w przedsprzedaży z Saks za 1495 USD.

Leave a Reply