category

Catherine Rapetti JoJo Clutch

Podczas pierwszej inspekcji podoba mi się sprzęgło Catherine Rapetti JoJo. Jest radośnie fioletowy i dobrze pasowałby do czarnej sukienki i ogólnie lubię szponowe sprzęgła. Ogólnie rzecz biorąc, jest to łatwy wygląd do kołysania.

Ale potem spojrzałem bliżej, zdałem sobie sprawę, jak bardzo prosili o tak proste sprzęgło, i pomyślałem: „Kim jest Catherine Rapetti i dlaczego uważa, że ​​to sprzęgło jest tak dziwne? Ponieważ tak nie jest. ” Więc ktoś ma jakieś pomysły?

Ponieważ jesteśmy rzekomo, blog poświęcony pamiętaniu dobrej wartości przy zakupie luksusowych torebek, muszę zapytać – co sprawia, że ​​to sprzęgło 396 USD? Skóra wygląda absolutnie mierna, styl jest już wykonany przez wszystkich, a fiolet jest trochę zbyt lekki na jesień/zimę. Więc co daje?

Nie jestem pewny. Myślę, że już wcześniej słyszałem o Catherine Rapetti, a jej prace projektowe wydają się całkowicie akceptowalne, ale nie zbudowała pamięci podręcznej, a następnie potrzebuje, aby zacząć przeładowywać się na podstawie samego jej imienia. Rozumiem, że niezależni projektanci muszą trochę podnieść, ponieważ ich elementy są wytwarzane w mniejszych partiach, ale nadal wydaje się to nadmierne.

Co oczywiście nie znaczy, że jest coś naprawdę nie tak z samą torbą. W porządku. Ale potrzebuję o wiele więcej niż w porządku, aby zapłacić tyle za proste sprzęgło od projektanta, którego jeszcze nie ufam. Kup za pośrednictwem Shopbop za 396 USD.

Leave a Reply