category

Zakochanie się w Tiffany & Co. Spring 2013 torebki

Wiem, że kiedy słyszysz Tiffany & Co. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest biżuteria, a nie wyroby skórzane. Ale marka znana z Little Blue Boxes jest szybka, aby stać się znana również z dużych niebieskich pudełek. Po tym, jak Tiffany wykorzystała uznanych projektantów torebek Richard Lambertson i John Truex, stało się jasne, że marka jest gotowa zrobić duży plusk na rynku torebek. Projektanci pomogli odnowić całą linię wyrobów skórzanych dla domu, pozostawiając nam świeżą paletę kolorów i wzorów, które zachwycają się.

Rozumiem, dlaczego inni byliby sceptyczni, ale kiedy zobaczysz utwory osobiście, każdy miłośnik torebek zacznie myśleć o Tiffany & Co., kiedy chcą kupić nową torbę. Jakość materiałów jest super luksus, a ceny są zaskakująco rozsądne w porównaniu z innymi na rynku. Estetyka polega na czystej linie, eleganckich kształtach, a na wiosnę nie zapomnij o kolorze. Od blokowania kolorów, po odwracalne pojemniki (które mogą być moim ulubionym), po klasyczne sprzęgła, linia jest gotowa do noszenia przez wiele miesięcy.

Po tym, jak Vlad i ja graliśmy w salonie, czułem się przytłoczony podnieceniem dla całej linii. Tiffany jest w stanie nie tylko sprzedawać torby, ale także sprzedać samo doświadczenie. Kiedy wchodzisz do drzwi, poczucie szczęścia pokonuje cię, gdy jesteś zabrany do świata snów biżuterii Tiffany. Ale kiedy pójdziesz po windzie i przyjdziesz do sekcji wyrobów skórzanych, czeka kolejne doświadczenie. Uwielbiam prezentację, która pomaga nieskazitelnie pochwalić się pięknem torb, i oczywiście pomysł posiadania dużego niebieskiego pudełka do zabrania ze sobą do domu robi coś w zakresie zakupu magicznego. Od breloczek, portfeli, to torby, po koszyk piknikowy, o którym nie mogę przestać marzyć, nadszedł czas, aby dodać Tiffany & Co. do naszej listy torebek jako marki do oglądania. Na razie usiądź i ciesz się naszą galerią kolekcji wyrobów skórzanych z wiosny 2013 r.

Leave a Reply