Uncategorized

Przewodnik po prezentach 2012: Prezenty dla paranoicznego

, nazywając wszystkie moje paranoiczne siostry, ten przewodnik dla Ciebie jest dla Ciebie! Nie bądźcie bokscy, czasami wszyscy się denerwujemy i czy chodzi o nasze bezpieczeństwo osobiste, higieny osobistej, czy zdolność do pisania non-stop. Muszę przyznać, że zawsze biegam trochę po niespokojnej stronie i lubię przygotowywać się do różnych konstytucji. Jeśli masz kogoś na liście w tym okresie świątecznym, który jest paranoiczny, mamy dla Ciebie najbardziej stylowe prezenty. I P.S., nie lubię nazywać tego paranoikiem, nazywam to zbyt świadomym!

Ralph Lauren Home Stag Horn Candelabra
2295,00 $ – 2995,00 $ przez Ralph Lauren
To oszałamiająca kandelabra do dekoracji zimowej, prawda? Prawidłowy. Ale wiesz, co to jest? Urządzenie do szturchania, które możesz odebrać i użyć, jeśli uważasz, że ktoś włamał się do twojego domu.

Christian Louboutin Marquise Spiked Clutch
1 295 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Zawsze myślałem, że Christian Louboutin zaprojektował wiele jego wzbogaconych przedmiotów, aby podwoić się jako mechanizmy ochronne. Noś to sprzęgło, a poczujesz się trochę bezpieczniej.

PlugGabugg Anti-Dust wtyczka dla devices
9,99 USD za pośrednictwem Amazon
Zawsze jestem paranoikiem, coś stanie się z moim telefonem. Na iPhonie jest tak wiele otwartych portów, które pozwalają wejść do środka na zewnątrz, a to urządzenie nie ma kurzu, płynów i zanieczyszczeń z portu dokowania.

Fownes Brothers „Basic Tech” kaszmirowe skórzane rękawiczki
46,23 USD za pośrednictwem Nordstrom
Wielu z nas jest paranoikiem, że brakuje e -maila lub SMS -a lub najnowszego poziomu Angry Birds. Daj prezent ciepła dla dłoni plus możliwość korzystania z urządzenia mobilnego w tym samym czasie. W ten sposób nic nie przegapisz.

Postanowienia Mini Blawter Mini Kit
24 USD za pośrednictwem Nordstrom
Stresujesz się w nagłych wypadkach? Zestaw ten zawiera zestaw naprawy, kolczyki, dwustronne taśmę, lakier do włosów, przezroczysty lakier do paznokci, deskę szmatową, balsam do ust, piny bezpieczeństwa, dentystyczne dentystyczne, bandaża, elastyki włosów, a nawet ręczniki barwiowe. Witam, musi mieć!

SprayTect Pepper Spray Thase
39,95 USD za pośrednictwem sprayTect.com
Nadal możesz wybrać dziewczęcą różową obudowę, ale ten etui na iPhone’a jest inny niż inne. Jeśli chcesz go użyć sprayu pieprzowego. Bam.

Leave a Reply