category

Kolekcja torb Marii Shriver to wszystko, w tym wiele Hermès Birkins

Niedawno przypomniano nam o najwyższej doskonałości kolekcji torebki Marii Shriver, kiedy nosiła jasnoniebieską torbę Ralph Lauren Ricky podczas ostatniego wieczoru. miasto. Maria jest kobietą o bardzo szczególnym smaku: uwielbia wyrafinowane, odpowiednie do biura torby i topy, a także Birkins. Sprawdźmy kilka najnowszych wydarzeń z jej kolekcji.

Nie często widzimy tajemniczą torbę, a jednak to jeden, zwisający z ramienia Marii, gdy opuszcza Craiga z dziećmi. Pomysły, ula umysł? Nancy Gonazlez?

Hermès Birkin
Oto Maria spotyka się z córką na lunch w Brentwood z czarnym skórzanym Birkinem, który praktycznie lśni w świetle słonecznym.

Hermès Birkin
Jest także właścicielem kilku szczególnie preppy, które toczą się, toczniowe. Tutaj jest z czarną skórzaną wersją w Brentwood.

Hermès Birkin
I tutaj jest z brązową skórzaną wersją w Beverly Hills.

Hermès Birkin
Zgadujemy, że ten burgundowy gator Birkin jest najdroższy w jej kolekcji, ale oczywiście możemy się mylić. Maria nosiła tę torbę podczas zakupów z córką w Malibu na początku tego roku.

Prada Tote
2450 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Prada jest preferowaną marką Businesswomen w całym kraju, a Maria nie jest odporna na swoje uroki. Nosiła tę miękką szarą torbę wykonawczą Prada w Lax.

Prada Satchel
Kupuj Prada przez Neiman Marcus
I wybrała tę gorącą czerwoną torbę Prady na wycieczkę do Brentwood Country Mart. Zwróć uwagę, jak nosi swój smartfon jako drugą torebkę, jak Total Pro.

Ralph Lauren Aligator Ricky Bag
2500 $ za pośrednictwem Ralpha Lauren
Wreszcie, tutaj w zeszłym tygodniu opuszcza Catch z dzieckiem i córką, a także wspomniany Ralph Lauren Aligator Ricky Bag.

Leave a Reply