category

Funkcjonalne, a także eleganckie multi Pochette torby zostaną

, pozostawiając kilka tygodni przed nową dekadą (Hello, 2020!), Badamy stary, ale nowy trend, który niedawno pojawił się w Pradzie , Chanel, a także kolekcje Louis Vuitton: The Multi Pochette.

Multi Pochette Bag może najlepiej wyjaśnić styl takiego jak Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires. Jest to hybryda torebki, która łączy wygląd crossbody z wieloma kieszeniami, a także przedziałami, zwykle uszkodzoną w kilka pojedynczych torb połączonych razem przez łańcuchy, paski, a także klamry. Co więcej, można je zazwyczaj nosić razem lub osobno, w zależności od rodzaju stylu.

Choć być może nie tak popularna jak wersja Louisa Vuittona (która wyprzedała się w ciągu zaledwie tygodni, a tym samym ma listy oczekujących tysiąca i nazwy na całym świecie), Chanel niedawno uruchomiła własną torbę Pochette. Cena może być winna, biorąc pod uwagę, że typowy Chanel wynosi około 3500 do 4000 USD (przed opodatkowaniem) w porównaniu z 1640 USD Louisa Vuittona.

Prada niedawno zaprezentowała również własną interpretację: reeditowanie 2005. W przeciwieństwie do innych, jest to remontu Vintage Bandoliera Tessuto z 2005 roku. Czy to oznacza, że ​​Prada naprawdę zaczął ten trend? Jury jest na tym, jednak wydaje się prawdopodobne. Podobnie jak LV, a także Chanel, Prada Multi Pochette ma różne torby torebek. Obecnie jest oferowany tylko w wybranych sklepach, jednak wkrótce powinien zostać oferowany online. Dla znacznie lepszych lub gorszych (głosuję lepiej!), Multi Pochette Prady jest nylonem, co czyni go nieco bardziej odpornym w porównaniu z innymi.

Nie jestem pewien, czy pomyślałbyś o tym multi Pochette, jednak Fendi stoi za wielofunkcyjnym pasem. Jest o wiele bardziej przemysłowy pod względem estetyki, jednak warto wspomnieć, że ma kilka różnych (bardzo małych) kieszeni.

Czy masz oko na multi pochette? Czy cierpliwie czekasz na Louis Vuitton, czy byłbyś zadowolony z wersji Prada lub Chanel? (P.S. Niedawno kupiłem redycję Prady, a także mam tylko świecące rzeczy do powiedzenia! Dużo o tym w późniejszym poście.

Chanel Table torba i torebki z monetami (4000 USD)

Chanel Flap Torba oraz torebka monet (4300 USD)

Chanel 19 torebka na łańcuchu, a także torebka monet (3225 USD)

Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires (1640 USD)

Prada Reedition 2005 (ceny różnią się)

Leave a Reply