Uncategorized

Każdy gwiazdor, kobieta i dzieciak to w tym tygodniu Hermès

. Technicznie nie ma dzieci w tym podsumowaniu celebrytów (dlaczego ty, Kiernan Shipka?), Jednak Hermès jest niekwestionowany w tym tygodniu. Każdy, kto nie był w satysfakcji, był oczywiście w ich domu metodowym z Maroka, przestrzegając wystawnego, trzydniowego 40 urodzin Davida Beckhama w zeszłym tygodniu. Naprawdę skończyłem 30 lat, jednak nie obejmowało to czterech z pięciu dziewcząt smakowych, Marrakeszu ani mojego własnego modnego hashtagu na Twitterze. Już pogodziłem się z tym wszystkim.

Carolina Herrera
Torba Hermès Picotin
Muszę przedstawić poważne uznanie PAP, który zidentyfikował projektantkę Carolinę Herrerę, gdy kupowała na Madison Avenue. Dobra robota, proszę pana lub pani. Ledwo widzimy, że celebrytki przynoszą pikotynę, ale wydaje się, że to zupełnie ładna torba Hermès. Być może jego niewielki rozmiar działa przeciwko temu?

EJ Johnson
Hermès Birkin
Oto EJ Johnson (syn Magic Johnson, a także bogata gwiazda młodzieży z Beverly Hills), pozostawiając Barneys w Beverly Hills z ładnym, słonecznym żółtym Birkinem. „Men with Birkins” nie jest nowym fenonemonem, jednak Birkin jest nadal jedną z niewielu torebek, dla których fani mody, tacy jak EJ rutynowo łamie tabu torebki.

Emma Bunton
Prada Double Tote
2680 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman
Smak dziecka został zauważony na wejście do wyjazdu w terminalu lotniczym Marrakech po uroczystościach urodzinowych Davida Beckhama. Najwyraźniej Beckhams świętowali 40. dzień B Davida, zapraszając wszystkich swoich kumpli do Maroka na trzy dni wystawnych imprez.

Eva longoria
Hermès Birkin
Portfel Chanel na torbie łańcuchowej
Eva Longoria była również na liście gości wielkiej marokańskiej bashu urodzinowej. Właśnie tutaj przelewa się z tym samym terminalem lotniczym z odrobiną chanel, a także nieco Hermès. Zabawny fakt: jedyną kobietą smakową, która RSVPed „Nie”, była Mel B. Scandal!

Irina shayk
Torba Chanel Boy
Supermodelka Irina Shayk niedawno miała kopnięcie Chanel. Widzieliśmy również, jak kupuje w Beverly Hills kilka tygodni temu, przyniosła torbę z klapą chanel, a także używa potu Chanel.

Jane Fonda
MZ Wallace Jane Satchel
365 USD za pośrednictwem Bloomingdale’s
Oto Jane Fonda w JFK z opłacalną torebką nylonową od MZ Wallace’a. Nie mogę odkryć żadnego rodzaju wskaźnika, że ​​ten styl został nazwany na cześć pani Fonda, jednak jestem niepotrzebnie szczęśliwy, gdy odkrywam rzeczy z moim imieniem, Jane.

Rosie Huntington-Whiteley
Givenchy Lucrezia Satchel
2250 USD za pośrednictwem MyTheresa.com
Rosie Huntington-Whiteley również niedawno płynęła z JFK jedną z jej preferowanych torbów Givenchy. Czy Lukrezia jest jednym z bardziej niedocenianych stylów Givenchy, czy po prostu nie jest wystarczający, aby uzyskać tyle szumu, jak inne torby marki? Nie mogę się zdecydować.

Rumer Willis
Tote Gucci Swing
1350 USD za pośrednictwem Saks
Wreszcie, tutaj jest Rumer Willis, pozostawiając próby Stars z czarną torbą Gucci. Amanda poprosiła mnie, żebym był miły dla celebrytów DWTS, więc: fajna torba!

Leave a Reply